W niedzielę derby rezerw. Tylko 999 biletów

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
15 września o godzinie 13 druga drużyna Wisły podejmie w IV lidze lidera rozgrywek – Cracovię.

To będzie wstęp do Wielkich Derbów Krakowa, które na obiekcie przy ulicy Reymonta czekają nas 29 września. Choć rezerwy Białej Gwiazdy na co dzień podejmują rywali na stadionie Dalinu w Myślenicach, spotkanie z największym przeciwnikiem klub zaplanował w Krakowie.

Pierwszeństwo w zakupie wejściówek będą mieli karnetowicze Wisły. Jeżeli w ciągu 24 godzin nie wykupią biletów, te trafią do otwartej sprzedaży. Dziś do sprzedaży trafi 999 biletów w cenie 50 i 40 złotych (normalny/ulgowy) na sektory E13 i E14, ponieważ mecz nie zostanie zgłoszony jako impreza masowa. Nie obejrzą go kibice Pasów.

Kluczowe „zejścia” z pierwszego zespołu

Po siedmiu kolejkach grupy zachodniej IV ligi na czele jest Cracovia z kompletem zwycięstw i bilansem bramek 32:4. Wisła jest siódma – ma cztery wygrane i trzy porażki (bramki 17:11).

Trudno jednak wskazać zdecydowanego faworyta niedzielnego meczu. Nie chodzi tylko o wyświechtane hasło, że „derby rządzą się swoimi prawami”. Tu kluczowy jest terminarz ekstraklasy. Pierwsza drużyna Wisły rozegra swój mecz w sobotę o godzinie 20 w Kielcach, więc zawodnicy, którzy nie będą tam grać lub spędzą na boisku niewiele czasu, kolejnego dnia mogą zagrać w rezerwach. Mecz Cracovii z Piastem Gliwice zaplanowany jest dopiero na poniedziałek, więc po derbach rezerw. 
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne