Ważne wybory w Towarzystwie Sportowym

13 czerwca w klubie z ulicy Reymonta odbędzie się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów.

Początek zaplanowano o godzinie 17 w klubowej restauracji przy starej hali. Od 30 maja delegaci mogą się zapoznawać ze sprawozdaniami za ostatni rok.

Kadencja z zawirowaniami

Na początku roku pełniącym obowiązki prezesa TS-u został Rafał Wisłocki, wcześniej członek zarządu. Szef piłkarskiej spółki zastąpił Marzenę Sarapatę, która w grudniu zrezygnowała ze stanowiska. Kadencję 2015–2019 w fotelu prezesa zaczynał Piotr Dunin-Suligostowski, jednak trzy lata temu podał się do dymisji. Zasłużony zwłaszcza dla sekcji koszykarskiej działacz zrezygnował po nieodpowiedzialnym wpisie w internecie.

„Niech przyjedzie skoro świt zabierze brata i wyp... do Warszawy” – napisał w komentarzu pod tekstem o wizycie Jarosława Kaczyńskiego na Wawelu, który ukazał się na Facebooku.

Nowym prezesem prawdopodobnie zostanie Wisłocki. Gdy pytamy go, czy będzie kandydował, odpowiada, że „raczej tak”. W czasie jego półrocznych rządów w roli pełniącego obowiązki udało się rozwiązać trzy problemy – z siłownią i restauracją działającymi w obiektach przy ulicy Reymonta oraz sekcją Trenuj Sporty Walki, która miała być miejscem, gdzie kibole trenowali ustawki.

W planach TS-u jest nowa baza sportowa. – Planujemy rozbudowę nowej hali, by miejsce znalazły tam cztery sekcje i mógł być prowadzony na przykład klub fitness – mówił 4 czerwca Wisłocki, gdy spotkał się z radnymi i urzędnikami.


REKLAMA

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne