„Wieczór Walk R8” – pierwsza taka gala MMA w Krakowie!

fot. mat.prasowe

Już 10 czerwca w Krakowie wydarzenie sportowe, którego fani sportów walki nie mogą przegapić. W Małej Hali TAURON Arena Kraków po raz pierwszy odbędzie się „Wieczór Walk R8” - gala MMA, której bohaterami będą nie tylko czołowi Polscy zawodnicy (m.in. Albert Odzimkowski i Sebastian Kotwica), utalentowani amatorzy marzący o startach zawodowych, ale także osoby trenujące MMA czysto rekreacyjnie i w formie rozrywki w krakowskiej Szkole Walki Drwala. Takiego eventu w Krakowie jeszcze nie było!

Znane nazwiska w karcie walk

W trakcie „Wieczoru Walk R8” fani sportów walki będą mogli zobaczyć w akcji  kilku czołowych polskich zawodnik walczących m.in. dla federacji FEN – Alberta Odzimkowskiego i Sebastiana Kotwicę oraz jednego z najzdolniejszych zawodników kategorii półciężkiej w Polsce – Michała Bobrowskiego. Na karcie głównej znajdą się także inni zawodnicy reprezentujący Szkołę Walki Drwala, a jednocześnie rodowici Krakowianie – Paweł Obrzut oraz Konrad Król.

Kartę wstępną krakowskiej gali wypełnią walki półzawodowe, w których zobaczymy najzdolniejszych młodych zawodników trenujących w Szkole Walki Drwala i marzących w przyszłości o karierze zawodowej. Ich rywalami będą równie młodzi i utalentowani zawodnicy z całej Polski.

Nowa formuła, czyli „SWD Fight Club”

Na kibiców tego wieczoru będzie jeszcze czekała jedna, ogromna niespodzianka. Pierwszą część eventu wypełnią walki osób trenujących w Szkole Walki Drwala dla rekreacji i rozrywki. Nie mają oni ambicji, by walczyć zawodowo. To z reguły trzydziesto lub czterdziestolatkowie, dla których MMA to po prostu zabawa i forma odpoczynku po pracy, co nie znaczy, że ich umiejętności nie są na wysokim poziomie! Często są to biznesmeni, lekarze, prawnicy, nauczyciele, a nawet artyści, którzy swoją pasją do MMA łamią utarte schematy na temat mieszanych sztuk walki. Do tej pory ich starcia toczyły się tylko na klubowych galach SWD. Teraz będą mieli okazję wystąpić w prawdziwym oktagonie, przy takiej samej oprawie i publiczności, jak zawodowcy! Chyba każdy mężczyzna i zapewne wiele kobiet, chciałoby choć raz poczuć się jak zawodowi fighterzy. Ci zawodnicy będą mieli taką okazję. Ambicji i serca do walki nie zabraknie. Przekonacie się, że umiejętności również!Bilety już w sprzedaży!

Bilety na czerwcową galę są już dostępne pod numerami telefonu 733 447 247 i 731 131 431 oraz mailowo: biuro@szkolamma.pl. Ceny zaczynają się już od 30 zł! Więcej informacji na stronach www oraz kanałach społecznościowych Szkoły Walki Drwala oraz R8 Stacje Paliw.

MMA – sport dla każdego! Nowe nabory w Szkole Walki Drwala!

O tym, że mieszane sporty walki może trenować każdy, pisaliśmy już na łamach naszego portalu przy okazji artykułu o krakowskiej Szkole Walki Drwala, która przełamuje stereotypy o tej dyscyplinie. Wspominaliśmy tam m.in. o tym, że MMA trenują tam wszyscy – młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, osoby dobrze przygotowane fizycznie i takie, które od lat nic nie trenowały. Teraz nadaża się okazja, by samemu do tych osób dołączyć – rozpoczęły się bowiem nabory do nowych grup początkujących stworzonych specjalnie dla osób, które wcześniej nie miały ze sportami walki nic wspólnego. Dołączyć można się w każdej chwili. Oto pełna lista nowych grup, a zainteresowane osoby zapraszamy na stronę www.szkolamma.pl

MMA NOWY NABÓR

16.00 wtorek i czwartek - Michał Bobrowski
19.00 poniedziałek i środa - Sebastian Kotwica
21.00 wtorek i czwartek - Paweł ,,Budda" Obrzut

BOKS NOWY NABÓR
21.00 poniedziałek i środa - Paweł ,,Budda" Obrzut

BJJ NOWY NABÓR
17.00 wtorek i czwartek - Michał Bobrowski

MMA WOMAN NOWY NABÓR
20.00 wtorek i czwartek - Monika Kędzierska

MUAY THAI NOWY NABÓR
16.00 poniedziałek i środa - Michał Bobrowski

K-1 NOWY NABÓR
18.00 poniedziałek i środa - Monika Kędzierska

ZAPASY NOWY NABÓR
17.00 wtorek i czwartek - Denis Mateyko

KALISTENIKA NOWY NABÓR
17.00 poniedziałek i środa - Sylwester Szwajca

AKROBATYKA NOWY NABÓR 
17.00 piatek - Szymek Opioła

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne