Wierchomla zaprasza na Warriors Run

fot. mat. prasowe

Warriors Run to pierwszy w Polsce cykl biegowy inspirowany tygodniem w piekle ("hell week”) jednym   z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki SEAL.

Warriors Run to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych. Pierwszy bieg dzienny i nocny odbył się 28 maja w Gdańsku, następne odbędą się kolejno 17 września w Wierchomli (premia górska)                       i 11 listopada w Gdańsku (bieg dzienny i nocny).  Jest to nie tylko bieg z przeszkodami, podczas którego możesz sprawdzić swoje ciało i psychikę, ważnym elementem biegu jest poprawne wykonanie zadań z zakresu wiedzy historycznej! Organizatorem i ambasadorem imprezy jest Iwona Guzowska.

Warriors Run Wierchomla

17 września w Wierchomli (Beskid Sądecki) odbędzie się drugi bieg cyklu Warriors Run i będzie to premia górska. Długość trasy wyniesie ok. 9 km.  Bieg  przeprowadzony będzie stokiem stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla oraz czarnym szlakiem turystycznym. W Wierchomli szykuje się bardzo wymagająca trasa z licznymi podbiegami i zbiegami.

Warriors Run to bieg dla całej rodziny. Przed biegiem głównym odbędzie się Bieg Małego Wojownika. Bieganie to nie tylko pasja, ale przede wszystkim dobra zabawa i sposób na wzmacnianie rodzinnych relacji.

Zapisz się i spróbuj swoich sił w Warriors Run w Wierchomli!

Zapisy: www.warriorsrun.com.pl/warriors-run-wierchomla.html

Relacja z biegu w Gdańsku: https://www.facebook.com/WarriorsRun/videos/250028308695341/

Więcej o biegu: www.warriorsrun.com.pl

 

 

comments powered by Disqus