Wisła czeka na odpowiedź Carlitosa i chce pożegnać Ze Manuela

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Agent najlepszego strzelca Białej Gwiazdy ma już propozycję klubu dotyczącą nowej umowy. Zimą Wisła będzie chciała skrócić wypożyczenie Ze Manuela, który nie zaaklimatyzował się w Polsce.

Kontrakt Carlitosa obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku, ale Wisła w każdej chwili może skorzystać z zapisu i automatycznie przedłużyć go o kolejne 12 miesięcy gwarantując jednocześnie minimum 20 procent podwyżki.. Na razie zarząd nie zdecydował się na ten krok, bo chciałby – o czym pisaliśmy już kilka tygodni temu – podpisać z nim umowę na dłuższy czas. Zarząd przesłał już swoją propozycję agentowi Hiszpana. Na razie nie ma odpowiedzi, ale menedżer zapowiedział, że chce przyjechać do Krakowa.

Carlitos świetnie zaaklimatyzował się w naszym kraju i dostosował do nowej ligi strzelając już 13 bramek, czym wyrównał swój rekord. Jego przeciwieństwem przy Reymonta jest Portugalczyk Ze Manuel. Wisła wypożyczyła go z FC Porto na rok z opcją wykupu za 700 tysięcy euro. 27-latek od początku grał słabo, ale trener Kiko Ramirez uparcie na niego stawiał. Od końca października i jego cierpliwość się skończyła, bo w czterech ostatnich meczach Ze Manuel nie zagrał ani razu. Klub chce skrócić jego wypożyczenie.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne