Wisła ogłosiła nowy skład zarządu [Relacja na żywo]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Zgodnie z zapowiedzią TS Wisła Kraków, które w tym tygodniu przejęło 100 procent udziałów piłkarskiej Wisły, w piątek poznamy szczegóły dotyczące funkcjonowania klubu, m.in. skład zarządu i rady nadzorczej. 

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10. Na LoveKraków.pl przeczytacie relację na żywo.


Relacja odświeża się automatycznie co 90 sekund

10:36
KONIEC KONFERENCJI PRASOWEJ
10:35
Prezes Marzena Sarapata: Ta konferencja nie została powołana, by mydlić oczy. Przed nami ciężka praca. Prosimy dziennikarzy, by nie szukali taniej sensacji. Drodzy kibice, idźcie do kas, zdzierajcie gardło. Do zobaczenia na meczu!
10:31
Szymański: Chciałem podziękować Damianowi Dukatowi z SKWK, członkowi Rady Nadzorczej. Był taki czas, że pan Meresiński chciał rozmawiać tylko z nim.
10:31
Prezes TS Wisła Piotr Dunin-Suligostowski ostatnie dni opłacił problemami zdrowotnymi. Inni pracownicy przejechali kilka tysięcy kilometrów, by pozbierać od byłego właściciela dokumenty.
10:28
Wiceprezes RN Wisły Kraków Robert Szymański: Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy poświęcali swój prywatny czas i nam pomagali. W ostatnim miesiącu najwięcej zdrowia stracił Ludwik Miętta-Mikołajewicz. Przychodził i apelował "ratujcie ten klub".
10:29
Marzena Sarapata: Od dziecka jestem kibicem Wisły. W moim domu nie było wyboru.
10:26
Marzena Sarapata: Liczymy na to, że wyjaśnienia przed Komisją Licencyjną będą wystarczające. Na razie nie znamy terminu, w którym ewentualnie moglibyśmy się spotkać
10:25
Marzena Sarapata: To, że właścicielem akcji jest TS Wisła, to duża korzyść. Ten ruch spotkał się z pozytywnym odzewem, będziemy ściśle współpracować z TS, klubem wielofunkcyjnym.
10:24
Nowa prezes Wisły Kraków Marzena Sarapata

10:23
Marzena Sarapata: Chemy przywrócić klubowi godność
10:20

Daniel Gołda: Wisła Kraków będzie inwestować w akademię

10:18
Daniel Gołda: Trener Wdowczyk ma nasze pełne zaufanie. Drużyna ma duży potencjał. Planem minimum jest górna ósemka. Rozmawiamy z klubami, którzy chcą od nas wykupić zawodników. Nie chcę deklarować żadnych ruchów z klubu i co klubu.
10:17
10:15
Wiceprezes Damian Gołda: Jestem podwójnie szczęsliwy, że moja wcześniejsza praca została doceniona. Chciałbym, aby Biała Gwiazda znów świeciła pełnym blaskiem
10:13
Prezes Wisły Kraków Marzena Sarapata: Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności za 110 lat historii i tradycji tego klubu. Od momentu przejęcia Wisły przez TS ustalamy strategię i priorytety. Chcemy pozyskać nowych sponsorów, odzyskać zaufanie kibiców. Chcemy godnego roku jubileuszowego. Nie mamy niz wspólnego z poprzednim właścicielem. O kwotach zadłużeniach nie będziemy mówić, ale prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z nowym sponsorami. Wielu ludzi chce Wiśle pomóc.
10:12
W piątek rano piłkarze dowiedzieli się o personaliach nowych władz klubu
10:11
Robert Szymański: Na tę chwilę to najlepszy wybór z możliwych. Prosimy o kredyt zaufania
10:10
Prezesem zarządu została Marzena Sarapata
10:06
Robert Szymański, członek RN Wisły Kraków: Przewodniczącym RN został Tadeusz Czerwiński, wiceprzewodniczącym Robert Szymański, członkiem Damian Dukat z SKWK. Ma w niej zasiadać także jeden prawnik
10:05
Rozpoczynamy konferencję
10:04
Na konferencji będzie obecnych dwóch członków zarządu oraz jeden członek rady nadzorczej
09:59
Na konferencji oprócz dziennikarzy pojawili się byli rzecznicy prasowi: Adrian Ochalik i Olgierd Ślizień.
09:55
Wieczorem piłkarze Białej Gwiazdy chcą przerwać serię pięciu porażek z rzędu. O godzinie 20.30 zmierzą się na swoim stadionie ze Śląskiem Wrocław.
09:53
Coraz więcej dziennikarzy w sali konferencyjnej przy Reymonta

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne