Bukmacher sponsorem głównym Wisły. Umowa na 1,5 roku

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Centralne miejsce na koszulkach Białej Gwiazdy w końcu nie będzie puste! O godzinie 14 na stadionie przy Reymonta rozpocznie się konferencja prasowa,na której zostanie przedstawiony nowy sponsor. Po niej zrelacjonujemy w tym miejscu również konferencę trenera Kiko Ramireza i Petara Brleka przed niedzielnym meczemz Legią Warszawa.
14:45
KONIEC KONFERENCJI. Dziękujemy za uwagę!
14:41
Kiko Ramirez: Ondraszek ma problemy z mięśniem. Nie chcemy ryzykować i musi pauzować. Mamy bardzo dobry moment, jesteśmy mocną ekipą i jedziemy na Legię po dobry wynik.
14:39

Kiko Ramirez: Nie mam problemu z tym, by pokazać drużynie, jak tego typu mecze wygrywać. Nie grałem na takim poziomie, ale prowadziłem drużyny w ważnych spotkaniach.

 

14:36

Kiko Ramirez: Legia to mistrz Polski, najlepsza drużyna pod względem jakości. Nie upatrujemy szans w chwilowych słabościach rywali.

 

14:33

Petar Brlek: Po meczu w Gliwicach bardziej jestem zadowolony z trzech punktów niż z gola.

14:32

Kiko Ramirez przed meczem z Legią: Ze względu na kontuzję nie zagra Zdenek Ondraszek. Reszta piłkarzy jest gotowa. To będzie wielki mecz między znakomitymi drużynami. Wiemy, o co gramy. To może być bardzo ważny moment dla naszej drużyny.

14:20
Koniec pierwszej części konferencji. Za kilka minut konferencja trenera i Petara Brleka przed niedzielym meczem z Legią
14:19
LV Bet ma również podpisane umowy z Wisłą Płock i Arką Gdynia
14:17
14:16
Marzena Sarapata: Wybraliśmy najlepszą opcję. Są przewidziane dodatkowe premie od sponsora za sukcsy.
14:13
Arkadiusz Głowacki: Każdy z nas czuje teraz stabilizację i może patrzeć w przyszłość. To dobra wiadomość dla nas i kibiców. Piłkarzom nie zostaje nic innego jak skoncentrować się grze.
14:12

Rafał Wójtowicz, prezes zarządu LV Bet: Udało nam się nawiązać współpracę na 1,5 roku. W dużej mierze pomogli nam kibice. Nowa umowa daje nam dużo możliwości.

14:09

Marzena Sarapata, prezes Wisły: To dla Wisły bardzo uroczysty dzień. Logo nowego sponsora - LV Bet - będzie zdobić front naszej koszulki. Od 26 sierpna 2016 roku staramy się budować wiarygnodność spółki. Dzięki LV Bet Wisła robi kolejny krok w drodze na szczyt.

14:09
W konferencji udział biorą: prezes Wisły Marzena Sarapata, prezes zarządu LV Bet Rafał Wójtowicz i kapitan drużyny Arkadiusz Głowacki.


14:06

Nowym sponsorem Wisły został polski legalny bukmacher Las Vegas Bet. Kilka tygodni temu klub podpisał z nim umowę do końca tego sezonu, z zastrzeżeniem, że współpraca może być w przyszłości kontynuowana w inny sposób, bardziej opłacalny dla Wisły.

14:03
Zaraz zaczynamy!
14:01
Jest mały poślizg. Dziennikarze na razie nie zostali wpuszczeni do sali konferencyjnej.
13:45

W ostatnich latach na koszulkach Wisły widniało logo Tele-Foniki. Zniknęło, gdy latem ubiegłego roku klub – na szczęście tylko na chwilę – trafił w ręce Jakuba Meresińskiego. Akcji ratunkowej podjęło się Towarzystwo Sportowej Wisła Kraków i zrobiło to skutecznie. Klub powoli wychodzi na prostą, a drużyna ma duże szanse na zakończenie sezonu w grupie mistrzowskiej.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne