Wisła-Śląsk. Lider środka pola po konsultacji w Szwajcarii

Vukan Savicvić w meczu przeciwko Cracovii fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Czarnogórzec Vukan Savicević ma problemy ze stawem skokowym i jego występ w meczu 1. kolejki przeciwko Śląskowi Wrocław stoi pod dużym znakiem zapytania. – Nie zapadła jednak decyzja o zabiegu – zaprzecza pogłoskom Maciej Stolarczyk, opiekun Białej Gwiazdy.


Brak tego piłkarza to zawsze duża strata dla drużyny z ulicy Reymonta. Pomocnik jest motorem napędowym akcji Białej Gwiazdy. To piłkarz, któremu piłka nie przeszkadza i potrafi zagrać niekonwencjonalnie.

 

Savicević później rozpoczął przygotowania, bo po zakończeniu sezonu w ekstraklasie pojechał na zgrupowanie reprezentacji. Przepracował obóz w Warce i wystąpił w sparingach przeciwko Radomiakowi Radom i GKS-owi Bełchatów. Potem zaczęły się jego problemy ze stawem skokowym.

Wisła zainauguruje rozgrywki sobotnim spotkaniem ze Śląskiem Wrocław (godzina 17.30). Występ Czarnogórca stoi pod dużym znakiem zapytania, podobnie jest z Łukaszem Burligą. Na boisku stadionu przy ulicy Reymonta na pewno nie zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego, Jakuba Bartosza,  Daniela Hoyo-Kowalskiego i Piotra Świątki.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne