Wisła zagra zimą z poprzednim klubem Artura Skowronka

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Krakowianie mają już zarys przygotowań do piłkarsiej wiosny, która w ich przypadku będzie kluczowa dla przyszłości klubu i utrzymania w ekstraklasie.

Piłkarze Wisły mają jeszcze do rozegrania cztery kolejki w tym roku (najbliższy mecz w niedzielę o godzinie 17.30 z Lechią Gdańsk), ale mają już plany na okres przygotowawczy. Biała Gwiazda wznowi treningi we wtorek 7 stycznia. W drugim tygodniu przygotowań zmierzy się w Polsce z pierwszoligową Stalą Mielec, poprzednim klubem Artura Skorwonka.

W planach ostatniej aktualnie drużyny ekstraklasy jest także dwutygodniowy obóz w tureckim Belek. - Dopinamy sparingpartnerów na zgrupowaniu - informuje szkoleniowiec.

Pierwszy oficjalny mecz w 2020 roku Wisła rozegra między 7 a 10 lutego w ramach 21 kolejki. Zmierzy się wtedy z Jagiellonią Białystok.

Skowronek potwierdził również podawane przez nas informacje, że jeszcze w grudniu treningi z drużyną ma rozpocząć Gieorgij Żukow, którego kontrakt formalnie zacznie obowiązywać 1 stycznia. Kazach ma się stawić na zajęciach 9 grudnia.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne