Wiślackie Mikołajki w Olkuszu

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Finał akcji charytatywnej, goście specjalni i szereg konkursowych atrakcji. To wszystko 4 grudnia w hali MOSiR w Olkuszu podczas Wiślackich Mikołajek.

Spotkanie mikołajkowe w Olkuszu będzie przede wszystkim finałem akcji charytatywnej „Daj Misiaka dla Dzieciaka”, w której uczniowie szkół podstawowych zbierali pluszowe maskotki dla małych pacjentów Centrum Onkologii w Gliwicach.

Szkoły, które w dniach 12-29 listopada wykazały się największą aktywnością w ramach akcji, zostały zaproszone do wzięcia udziału w Wiślackich Mikołajkach i już czwartego grudnia zmierzą się  w finałowych zmaganiach.

Konkursy i nagrody

Konkursy, w których wezmą udział młodzi przedstawiciele klas 1-3 to między innymi test wiedzy o Wiśle Kraków, ale także szereg sportowych zmagań. Nie zabraknie konkursu sprawnościowego (slalom z piłką), czy zręcznościowego (żonglerka z piłką).

Główną nagrodą dla zwycięskiej klasy jest zorganizowany wyjazd na mecz Wisły Kraków. Pakiet obejmuje bilety na mecz włącznie z przejazdem autokarem oraz opieką.

Goście specjalni

Podczas Wiślackich Mikołajek nie może zabraknąć gości specjalnych. W wydarzeniach 4 grudnia wezmą udział zawodnicy Wisły Kraków, z którymi będzie można zrobić zdjęcie, czy też wziąć pamiątkowy autograf. Gracze Białej Gwiazdy będą także zadawać pytania w ramach konkursu wiedzy o Wiśle.

Wiślackie Mikołajki 4 grudnia w Hali MOSiR w Olkuszu. Więcej informacji tutaj.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne