Wisłocki, Kapica, Święcicki, czyli kolejna konferencja „Młodzi o sporcie”

Konferencja "Młodzi o sporcie" fot. materiały prasowe

10 kwietnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Młodzi o Sporcie”. Hasłem tegorocznej edycji jest „Praca na medal. Perspektywy rozwoju w sporcie”.

Jak co roku, organizatorzy zaprosili doświadczonych prelegentów, których nazwiska są znane w branży sportowej. Wśród gości znajdują się m.in. Mateusz Święcicki i Filip Kapica – duet komentatorów Eleven Sports, a także Aleksander Wandzel – twórca znanego podcastu o tematyce sportowej i biznesowej. Słuchacze będą mieli możliwość spotkania z Rafałem Wisłockim – prezesem Wisły Kraków i Bartoszem Górskim – byłym prezesem klubu siatkarskiego Asseco Resovia.

– Prelegenci, będący ekspertami w swoich branżach, pozwolą zajrzeć uczestnikom za kulisy świata sportu i biznesu, a także odpowiedzą na nurtujące ich pytania – mówi Leszek Kozioł z Koła Naukowego Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego

W trakcie konferencji odbędzie się również 30-minutowa sesja posterowa, na której każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować swój plakat z przeprowadzonymi badaniami związanymi z tematyką wydarzenia. Zaplanowany został konkurs na najlepszy poster, który zostanie wybrany przez kapitułę konkursową i uczestników konferencji.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym konferencji.

Konferencja „Młodzi o sporcie”

Termin: 10 kwietnia 2019, godzina 10

Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (ul. Łojasiewicza 4)


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne