Wraca ekstraklasa. Cracovia i Wisła poznały sędziów

fot. LoveKraków.pl

Paweł Raczkowski posędziuje Pasom, a Daniel Stefański Wiśle w meczach 22. kolejki ekstraklasy. Obie nasze drużyny rywalizację rozpoczną w sobotę.

Pierwsi na boisko wybiegną podopieczni Michała Probierza, który na stadionie przy ulicy Kałuży podejmą Śląsk Wrocław. Mecz rozpocznie się o godzinie 18, a na arbitra głównego został wyznaczony Paweł Raczkowski z Warszawy. Dla 35-latka będzie to trzecie spotkanie z udziałem Pasów w tym sezonie. W dwóch poprzednich zespół z Krakowa remisował 3:3 z Górnikiem Zabrze i 2:2 z Koroną Kielce.

O godzinie 20.30 wybrzmi pierwszy gwizdek w Gdańsku, gdzie Lechia podejmie Wisłę Kraków. Na arbitra głównego został wyznaczony 41-letni Daniel Stefański z Bydgoszczy. W obecnych rozgrywkach prowadził już mecze Białej Gwiazdy, w których wygrała 2:1 z Cracovią, zremisowała 1:1 z Lechem Poznań i przegrała 2:3 z Górnikiem Zabrze.

Krakowski arbiter Tomasz Musiał rundę wiosenną zainauguruje w piątek. W pierwszym meczu po zimowej przerwie spotka zawodnikó Wisły Płock z Górnika.

REKLAMA

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne