Wydarzenie, którego nie zapomnicie, zbliża się wielkimi krokami!

Wszyscy, którzy 10 czerwca pojawią się w Małej Hali TAURON Arena Kraków na Wieczorze Walk R8 będą świadkami niesamowitego show. Walki, niesamowita oprawa, komentarz Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego dadzą łącznie wydarzenie, którego nie da się zapomnieć.

Poznaliśmy już 13 pojedynków, które odbędą się w karcie walk. W pierwszych czterech starciach swoje umiejętności sprawdzą osoby trenujące na co dzień w Szkole Walki Drwala. Będą to pojedynki amatorskie, jednak każdy, kto był świadkiem klubowych gal SWD może być pewien, że zawodnicy staną na wysokości zadania i zagwarantują niesamowite emocje.

Kolejne cztery starcia to już walki półzawodowe, podczas których reprezentanci Szkoły Walki Drwala skrzyżują rękawice z przyjezdnymi zawodnikami. Wszystko to oczywiście przy profesjonalnej oprawie, która sprawi, że debiutujący niedługo w zawodowych klatkach fighterzy, już teraz poczują się jak profesjonaliści.

W karcie głównej kibice zobaczę pięć walk. Rozpocznie Konrad Król ze Szkoły Walki Drwala, który zmierzy się z Mariuszem Teodorowiczem. Poprzednie starcia obu fighterów pokazują, że w tym starciu zdecydowanie należy nastawiać się na nokaut. W kolejnym starciu wystąpią kobiety - Monika Kędzierska zawalczy z Aleksandrą Piasecką w formule K-1. Obie zawodniczki mają na swoim koncie międzynarodowe oraz ogólnopolskie trofea, które gwarantują wysoki poziom tego pojedynku.

W jednym z najważniejszych pojedynków niepokonany Michał Bobrowski stanie do walki z Kristianem Lapsleyem z Norwegii. "Bober" zrobi wszystko, żeby przedłużyć swoją zwycięską serię i odnieść wygraną przed czasem. Znany z występów dla organizacji FEN Albert Odzimkowski po powrocie z obozu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych zmierzy się z Fernando Gonzalezem w pierwszej z walk wieczoru. Dla "Złotego" będzie to kolejny krok w kierunku podpisania kontraktu z UFC. Podobne plany ma Sebastian Kotwica, którego fani zobaczą w najważniejszej walce czerwcowego wydarzenia. Urodzony w Kraśniku zawodnik wspólnie z Odzimkowskim przygotowuje się do walki życia w amerykańskim klubie Jackson Wink MMA i zrobi wszystko, żeby odnieść kolejne imponujące zwycięstwo przed czasem.

Za komentarz podczas wydarzenia odpowiedzialny będzie Łukasz „Juras” Jurkowski, konferansjerem zostanie Krzysztof Skrzypek. Na gali nie zabraknie gości specjalnych, wśród których między innymi Tomasz „Gorilla” Drwal.

Początek gali już o godzinie 18. Warto być od samego początku, żeby z kolejnymi walkami wprowadzać się w klimat wydarzenia, które na długo zostanie w  waszej pamięci!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne