Znany zawodnik KSW wystąpił w nielegalnym turnieju MMA! [VIDEO]

Życie zawodowego sportowca nie jest łatwe. Szczególnie w sportach walki. Przekonał się o tym Tomasz Drwal, legenda polskiego MMA i pierwszy Polak walczący w UFC. W sieci pojawiło się właśnie wideo z jego udziału w nielegalnym turnieju MMA, który został zorganizowany gdzieś pod Krakowem! Co ciekawe widać tam także innego znanego zawodnika Łukasza 'Jurasa' Jurkowskiego.

Drwal od kilku lat walczy z kontuzjami, które go prześladują. Ostatnią walkę stoczył z Michałem Materlą o pas KSW. Jego kolejna walka dla największej federacji w Europie jest jednak przekładana z powodu kolejnych kontuzji.

W tym czasie zawodnik stara się jakoś radzić sobie w życiu, tym bardziej, że powiększyła mu się rodzina, ale w przypadku kogoś, kto większość życia poświęcił sportowi nie jest to łatwe. By związać przysłowiowy "koniec z końcem" Drwal zaryzykował życie i zdrowie biorąc udział w nielegalnym turnieju MMA.  Wyciekło nagranie z jego walki, widzimy na nim krwawe starcie Drwala. Udało nam się również rozpoznać inne znane postaci obecne na turnieju - Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego i znanego rapera, PIHa.

Żaden z nich nie skomentował jeszcze nagrania. Nie wiadomo też jak na wideo zareaguje federacja KSW, gdyż biorąc udział w turnieju, Drwal złamał warunki kontraktu…

To mógłby być ciekawy artykuł z kolorowego magazynu - na szczęście prawda jest jeszcze ciekawsza. Wielu zawodników MMA często nie ma pomysłu na siebie, nie angażuje się w nic innego jak tylko rywalizacja sportowa i treningi. Szkoda, bo jak udowadnia poniższe wideo , potencjał wśród naszych fighterów jest ogromy. Tomasz Drwal i Łukasz Jurkowski skorzystali z okazji i wzięli udział w nietypowym projekcie filmowym zorganizowanym przez krakowskiego  mecenasa sportu firmę R8 Petrol. Do projektu został również zaproszony znany raper Adam Piechocki PIH.  Wszyscy Panowie wykazali się niesłychanym  talentem aktorskim, co w przypadku  słynnego komentatora i zawodniku KSW -  Jurasa,  nie jest zaskoczeniem, ale totalną nowością jest świetny występ Tomasza Drwala, który tak skomentował nietuzinkowe przedsięwzięcie:

„Zawsze chciałem zagrać w filmie, zwłaszcza w kinie akcji. Myślę, że mógłbym zagrać nawet w nowym BONDZIE (śmiech) ” .

Jak powiedział reżyser filmu Michał Jarczyk: „Praca na planie filmowym ze sportowcami jest czystą przyjemnością. Dyscyplina i zaangażowanie z ich strony jest dużym ułatwieniem podczas realizacji zdjęć”.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek wielkiej filmowej kariery naszych sportowców, a firma R8 Petrol jeszcze nie raz zaskoczy nas  ciekawym projektem.

Firma R8 Petrol to właściciel sieci lokalnych stacji paliw (R8 Stacje Paliw), firmy Spektral - zajmującej się hurtową sprzedażą paliw oraz wypożyczalni samochodów R8 Rent. R8 Petrol znane jest także z tego, że bardzo mocno angażuje się w rozwój krakowskiego sportu i wspiera kariery wielu krakowskich sportowców - zarówno w sportach motorowych, jak i sportach walki. R8 Petrol jest także sponsorem drużyny koszykarskiej R8 Basket Kraków, która awansowała właśnie do I ligi, a już 10 czerwca na Małej Hali TAURON Arena Kraków odbędzie się gala MMA sponsorowana właśnie przez R8 (Wieczór Walk R8  - tutaj link do wydarzenia: https://www.facebook.com/WieczorWalkR8/?fref=ts)

Wiedzieliście o tym wszystkim? Wiedzieliście, że R8 to najlepsza opcja?

www.r8petrol.pl

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne