Celtic Gladiator: Tomasz Sarara poznał rywala w walce wieczoru

fot. mat. organizatorów

Miroslav Stverak, młody mistrz ze Słowacji, podejmie wyzwanie i na terenie krakowianina Tomasza Sarary powalczy z nim w formule K-1 na gali Celtic Gladiator 11 w hali TS Wisła, która odbędzie się 26 listopada. LoveKraków.pl jest patronem medialnym imprezy.

Najlepszy polski zawodnik Kickboxingu Tomasz Sarara wejdzie do czerwonego narożnika ringu, a w niebieskim będzie już oczekiwał na niego Miroslav Stverak.

Za Sararą stoją 34 zwycięstwa i tylko 6 porażek. Ma za sobą walki w Japonii, Rosji i Holandii. Nie miał jednak wiele czasu na przygotowania, bowiem leczy rany poniesione w październiku w walce z Holendrem Stolzenbachem. – Trwa wyścig z czasem, ale murem za nim będzie cała hala kibiców i na ich obecność oraz doping Polak liczy najbardziej. To największa motywacja do zwycięstwa. Swój ring, swoi kibice, rodzina, przyjaciele. Tomasz nie może ich zawieść – promują walkę organizatorzy.

Pokonać będzie go chciał młody, zdolny, 23-letni Słowak Miroslav Stverak. Jest zawodnikiem Idranyi Gym, najlepszego klubu w swoim kraju. Znany z agresywnego stylu walki, ale potrafi też uśpić rywala i zaatakować. Wygrał 17 walk zawodowych, a doświadczenia zbierał ringach Francji, Niemiec, czy bałkańskich organizacjach. W tym wieku Sarara jeszcze nie miał tylu walk zawodowych i to jest kapitał słowackiego wojownika.

Debiut

Celtic Gladiator to irlandzka organizacja kierowana przez pochodzącego z Polski prezesa Alberta Jarzębaka. Gala w Krakowie będzie debiutem na polskim rynku. – Będzie to okazja i szansa dla polskich fighterów, by wystąpić na tej renomowanej imprezie, a być może nawet związać się mocniej z Celtic Gladiator. W Krakowie zobaczymy widowisko na europejskim poziomie z kapitalną oprawą i muzyką. Nie zabraknie także gwiazd sportu jakie pojawią się na na gali w roli VIP-ów i gości honorowych – mówi Albert Jarzębak.

Początek imprezy 26 listopada o godzinie 19. Bilety dostępne na kupbilet.pl.

comments powered by Disqus