Centrum treningowe Cracovii wyróżnione

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W konkursie „Budowa Roku 2021” komisja przyznała nagrodę I stopnia w kategorii Obiekty Sportowe i Rekreacyjne centrum treningowemu w Rącznej.

– Cracovia Training Center jest kompleksem na najwyższym europejskim poziomie. Obiekt cieszy się ogromnym uznaniem sportowców, a zdobycie tak prestiżowej nagrody wśród przedstawicieli branży budowlanej daje nam dodatkowe powody do dumy – mówi wiceprezes Cracovii Jakub Tabisz.

– Każde wyróżnienie tego rodzaju daje nam dużo satysfakcji i tak jest również tym razem. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z powodu otrzymania tej nagrody – skomentował na oficjalnej stronie Cracovii Kazimierz Zagórski, prezes zarządu firmy Łęgprzem, która była generalnym wykonawcą centrum.

Konkurs organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

Ocenie jury podlegały między innymi: funkcjonalność obiektu, jakość robót, zastosowanie nowoczesnych materiałów i rozwiązań techniczno-technologicznych, właściwa organizacja procesu budowlanego, oddziaływanie inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu oraz spełnienie wymagań BHP.