Cracovia drugi raz zagrała na remis

W trzecim sparingu na zgrupowaniu w Turcji Pasy bezbramkowo zremisowały z PFK Soczi, szesnastą drużyną rosyjskiej ekstraklasy.

Był to czwarty pojedynek Pasów w czasie zimowych przygotowań. Wcześniej zespół Michała Probierza przegrał 2:3 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, zremisował 1:1 z Partizanem Belgrad i zwyciężył 3:2 z TSV Hartberg.

W starciu z drużyną z Soczi wicelider ekstraklasy nie zdobył bramki, ale pokazał się z niezłej strony. Do przerwy najlepszą okazję miał Mateusz Wdowiak, jednak bramkarz Rosjan odbił piłkę nogą. Po przerwie najblizej trafienia był Sergiu Hanca.

Probierz dał zagrać większości zawodników, których zabrał do Belek. Ostatni sparing z MFK Rużomberok odbędzie się 1 lutego. Dzień później Pasy wrócą do Krakowa.

Cracovia - PFK Soczi 0:0

Cracovia:  I połowa:  Hrosso - Strózik, Helik, Jablonsky, Pik - Gol - Wdowiak, Thiago, Rakoczy, Rubio.
- Vestenicky.

II połowa: Wilk - Diego, Hanca, Dytiatjew, Hanca - Pik (63. Thiago, 77. Strózik) - Dimun, Loshaj, Lusiusz, van Amersfoort - Lopes.