Cracovia. Kolejny „Otwarty gabinet” i bezpłatne zwiedzanie stadionu

Od lewej: Stefan Majewski i Filip Trubalski fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl

9 sierpnia odbędzie się drugie otwarte spotkanie kibiców z osobami zarządzającymi. W drugim miesiącu wakacji możliwe będzie także odkrywanie zakamarków stadionu im. Józefa Piłsudskiego.

„Otwarty gabinet” rozpocznie się 9 sierpnia o godzinie 19. Udział będzie możliwy po wysłaniu maila na adres filip.trubalski@cracovia.pl zawierającego podstawowe dane (imię i nazwisko) wymagane do wejścia na stadion. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 sierpnia do godziny 16.

Spotkanie dla fanów Cracovii

Klub zachęca, by kibice zaproponowali tematy, które ich interesują. Tym razem na pytania będą odpowiadać Stefan Majewski (wiceprezes, dyrektor sportowy), Filip Trubalski (wicedyrektor sportowy, kierownik drużyny) i Przemysław Staniek (kierownik działu marketingu, rzecznik prasowy).

 – Cieszymy się z dużego zainteresowania pierwszym „Otwartym gabinetem” i zgodnie z głosami kibiców chcemy je organizować cyklicznie w formie uporządkowanych tematycznie spotkań. Na ostatnim spotkaniu poza obszarem sportowym kibice dopytywali między innymi o kwestie marketingu, dlatego w sierpniu porozmawiamy właśnie na ten temat – mówi Trubalski.

Wicedyrektor sportowi i wiceprezes Majewski byli gośćmi pierwszego wydarzenia, które odbyło się 31 maja, tuż po zakończeniu sezonu. – Przedstawiciele klubu nie unikali odpowiedzi na trudne pytania. Byłem pozytywnie zaskoczony zwłaszcza panem Majewskim, którego wcześniej osobiście nie znałem – mówił LoveKraków.pl Tomasz Siemieniec, były piłkarz i kierownik drużyny Pasów, prezes stowarzyszenia kibiców Cracovia Old School.

Wielu kibiców Pasów chciałoby zapewne porozmawiać z prezesem Januszem Filipiakiem. Na razie nie udało mu się znaleźć czasu, by wziąć udział w takim spotkaniu.

Przemysław Staniek, rzecznik prasowy Cracovii. Fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl
Przemysław Staniek, rzecznik prasowy Cracovii. Fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl

Zwiedzanie stadionu Cracovii

W sierpniu krakowski klub zaprasza na bezpłatne stadionowe wycieczki. Osoby, które pojawią się pod pomnikiem Józefa Kałuży w środy i w piątki pomiędzy godziną 11 a 11:20, będą mogły wziąć udział w darmowym zwiedzaniu w towarzystwie przewodnika.

– Dzięki temu będziecie mogli lepiej poznać zakamarki naszego obiektu, które są niedostępne na co dzień. Oferta jest ważna od 2 do 30 sierpnia 2023 roku. Wycieczka nie będzie mogła odbyć się w piątek 11 sierpnia z powodu spotkania Cracovia -Zagłębie Lubin rozgrywanego tego samego dnia – informuje Cracovia.

Sparing zamiast meczu z Legią

Zespół Jacka Zielińskiego najbliższe, wyjazdowe spotkanie rozegra w sobotę o godzinie 20 z Radomiakiem Radom. Na inaugurację zremisował 2:2 w Mielcu, natomiast zaplanowany na 30 lipca mecz z Legią Warszawa został przełożony na wniosek występujących w europejskich pucharach rywali. Dlatego w miniony weekend krakowianie rozegrali w Nowinach pod Kielcami sparing z z dziewiątym zespołem greckiej ekstraklasy Pass Giannina (0:0).