Czas zmian w Cracovii. Nowy kierownik drużyny

Artur Bernacki (trzeci z prawej) nie jest już kierownikiem Cracovii fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Filip Trubalski został nowym kierownikiem drużyny Pasów. Zajął miejsce Artura Bernackiego, który zrezygnował z powodów osobistych.
Bernacki był następcą Tomasza Siemieńca i przy pierwszej drużynie pracował od września 2018. Wcześniej, w latach 2003-2005, pełnił funkcję kierownika rezerw. 

– Cieszę się, że przez ostatnie 2,5 sezonu mogłem być tak blisko drużyny, która zdobyła Puchar i Superpuchar Polski – to dla mnie wielki powód do dumy. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, dziękuję również kibicom za ich wsparcie. Klub zostawił mi możliwość powrotu, z czego również jestem bardzo zadowolony – powiedział na pożegnanie Bernacki.

Awans w klubie

Zastąpił go Filip Trubalski, który wyręczał Bernackiego już w grudniowych meczach ekstraklasy. Nowy kierownik jest pracownikiem Cracovii od sezonu 2018/2019. Absolwent prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej był dotąd odpowiedzialny za komunikację marketingową, akcje outdoorowe czy wdrożenie projektu Oficjalnych Fanklubów Cracovii.