Hala Cracovii szuka nowego sponsora tytularnego

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Hala 100-lecia Cracovii wraz z Centrum Sportu Niepełnosprawnych ogłaszają konkurs na nowego sponsora tytularnego. Do tej pory była nim firma Karcher. Zainteresowane podmioty mogą składać oferty do 23 listopada.

– Naszym celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z partnerem wizerunkowym i biznesowym, z którym będziemy mogli współdziałać na rzecz realizacji naszej honorowej misji, czyli rozwijania sportu osób z niepełnosprawnościami. Ze swojej strony gwarantujemy pracę z zespołem specjalistów, doświadczonych w zarządzaniu tak nowoczesnym obiektem sportowo-widowiskowym, a także pozyskiwaniu i organizowaniu prestiżowych eventów – mówi Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Centrum Inicjatyw Sportowych.

Ważne informacjeNowa nazwa i logo, uwzględniające markę sponsora tytularnego, stosowane będą we wszystkich oficjalnych dokumentach i w materiałach promocyjnych.

Sponsor zyska też m.in. prawo do dostępu do przestrzeni konferencyjno-sportowej oraz wykorzystywania wizerunku obiektu do realizacji własnych celów marketingowych. Umowa między firmą a Halą zostanie zawarta na okres minimum 2 lat.

By wziąć udział w konkursie ofert, startujący powinni przedstawić oferowaną kwotę sponsoringu brutto za cały okres obowiązywania umowy. Propozycja wraz z wnioskiem powinna zostać przesłana w formie papierowej na adres: al. Focha 40, 30-119 Kraków, lub w formie elektronicznej na adres e-mail: oferty@halacracovii.pl. Termin składania ofert upływa 23.11.2020 r. o godzinie 14:00.

Sport i nie tylko

W Hali 100-lecia Cracovii znajduje się Centrum Sportu Niepełnosprawnych, będące miejscem przygotowań paraolimpijskich i treningów sekcji sportu adaptowanego.

– Obok realizowanej misji rozwijania sportu dla osób z niepełnosprawnościami, Hala jest areną sportowej rywalizacji na szczeblach amatorskich oraz mistrzowskich o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowym, a także tworzy doskonałą przestrzeń dla realizacji projektów komercyjnych – komentuje Marcin Królikowski, dyrektor administracyjno-sportowy Hali Cracovii.

Duża sala gier o wymiarach 44 x 26 m pozwala rozgrywać mecze i organizować zawody większości dyscyplin halowych, a także gościć targi, koncerty czy występy artystyczne. Na widowni może zasiąść nawet 800 kibiców, jest również miejsce dla kilkudziesięciu widzów poruszających się na wózkach.

Kompleks, należący do Gminy Miejskiej Kraków reprezentowanej przez ZIS, a od 2019 r. zarządzany przez Fundację Centrum Inicjatyw Sportowych, oprócz infrastruktury sportowej posiada nowoczesne, wygodne zaplecze hotelowe, kawiarnię, taras widokowy oraz zewnętrzną strefę wypoczynkową z terenem zielonym, co może wykorzystać nowy sponsor tytularny.