Nowy napastnik już strzela dla Garbarni

Podopieczni Łukasza Surmy zremisowali w sparingu z sąsiedem w tabeli II ligi – Stalą Rzeszów.

Mecz odbył się w Rzeszowie, a w każdej połowie padły dwie bramki. Do przerwy gospodarze prowadzili po dublecie Krystiana Pieczary. Garbarnia odrobiła straty w drugiej części – najpierw rzut karny podyktowany na Jakubie Górskim wykorzystał Michał Fidziukiewicz, a potem Górski sam pokonał bramkarza drużyny z Podkarpacia. Obaj zawodnicy dołączyli do klubu z Ludwinowa tej zimy. Stal miała szansę na zwycięstwo, ale pod koniec spotkania Pieczara nie wykorzystał "jedenastki"

We wcześniejszych grach kontrolych Brązowi zremisowali 1:1 z Jutrzenką Giebułtów i przegrali 1:3 z Siarką Tarnobrzeg. Obaj rywale występują w III lidze.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej Garbarnia Kraków rozegra jeszcze dwa sparingi. 13 lutego zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec, natomiast tydzień później z Ruchem Chorzów.

Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków 2:2 (2:0)

Bramki: Pieczara (11., 35.) – Fidziukiewicz (63.), Górski (73.).

Stal: Pęksa – Sylwestrzak, Szeliga, Fojut (70. Paśko), Sadzawicki, Mustafajew, Wolski, Lorek (75. Opalski), Musik, Kłos, Pieczara.

Garbarnia: I połowa: Frątczak – Kowalski, Laskoś, Nakrošius, Pająk – Duda, Janik, Kuczak, Wacławek, Radwanek – Feliks. II połowa: Kozioł – Surma, Masiuda, Rutkowski, Górecki – Kołbon, Marszalik, Malik, Morys, Górski – Fidziukiewicz.