Runmageddon znów zatrzęsie Zalewem Kryspinów

fot. mat. pras.

Symbolicznie kończąc lato, Runmageddon 24 i 25 września zawita pod Kraków i zorganizuje event dla osób dorosłych, dzieci, młodzieży i rodzin.

Runmageddon powraca do Liszek, gdzie dotychczas na malowniczych trasach bawiło się już kilkadziesiąt tysięcy osób. Zalew Kryspinów to jedna z tradycyjnych lokalizacji Runmageddonu.

– Ta lokalizacja ma wszystko, żeby zaplanować wspaniały event: rozległy teren, na którym postawić można trasy różnej długości; plażę i wody zalewu niezbędne do przygotowania wodnych przeszkód i atrakcji dla – mówi Adam Ryszczyk, dyrektor eventu.

Runmageddon Kraków jest zaplanowany na dni 24-25 września. Jego dokładny adres to Osada Kryspinów, Cholerzyn 361, 32-060 Liszki.

Podczas tego weekendu startujący z całej Polski będą mogli wziąć udział w 6 formułach. Na dzieci 4-11 lat czekać będzie trasa Runmageddonu Kids o długości jednego kilometra z ponad 10 przeszkodami. Dla nastolatków 12-15 lat przygotowana będzie formuła Junior z biegowym dystansem 2 kilometrów i ponad 20 przeszkodami.

Co ważne, w Runmageddonie Kraków udział będą mogły wziąć także całe rodziny, dzięki czemu będzie można zaplanować sobie rodzinny weekend. Osoby po 16 roku życia staną przed możliwością wystartowania w trzykilometrowej formule Intro najeżonej 15 przeszkodami lub też sześciokilometrowej z około 30 przeszkodami. Zaś pełnoletni będą mogli sprawdzić swoją siłę i charakter na trasie 12- kilometrowego Classic’a z ponad 50 utrudnieniami.