Małopolscy biznesmeni nie przejmą Wisły! [OŚWIADCZENIA]

fot. Arkadiusz Szuba/LoveKraków.pl

W czwartek w Zabierzowie odbyło się spotkanie biznesmenów, którzy rozważają przejęcie Wisły. Nie mamy dobrych informacji dla kibiców Białej Gwiazdy, bo płyną z niego smutne wnioski.

Aktualizacja, godzina 18.45. Oświadczenie inwestorów:Aktualizacja, godzina 18.30. Informacje przez nas podane potwierdził klub:

 

W Zabierzowie, gdzie firmę ma Wiesław Włodarski, właściciel FoodCare spotkał się z Wojciechem Kwietniem i przedstawicielami dwóch firm – Antrans i Dasta Invest. Panowie omawiali między innymi wyniki audytu, który od poniedziałku był przeprowadzany w klubie z ulicy Reymonta.

Na 99 procent w tej konfiguracji nie przejmą klubu, choć na razie oficjalnie jeszcze o tym nie informują. Dochodzą głosy, że na przeszkodzie leżą nie tylko potężne zaległości, ale przede wszystkim brakuje między nimi porozumienia co do funkcjonowania Wisły.

Jedyną szansą dla Wisły jest nagły zwrot lub inna oferta, na przykład z Chin. O niej mówił Paweł Gricuk, ale jak na razie to wróżenie z fusów. Pojawiła się informacja, że zabezpieczenia bankowe przysłali Anglicy, ale nie udało się nam na razie zweryfikować jej wiarygodności.

W klubie panuje fatalna atmosfera. Nikt nie wie, jak przekazać piłkarzom, że to prawdopodobnie koniec. Zespół jest w drodze do Płocka, gdzie w piątek zagra z Wisłą. W poniedziałek przy Reymonta organizują klubową Wigilię...

comments powered by Disqus