Spiker Cracovii zadebiutuje w meczu reprezentacji

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Filipa Klibera, pracownika Cracovii i spikera na meczach Pasów, czeka debiut z mikrofonem w meczu reprezentacji Polski do lat 21. We wtorek o godzinie 17.30 na stadionie przy ulicy Kałuży biało-czerwoni podejmą Łotwę.

Przed kadrą do lat 21 kolejne spotkanie eliminacji do mistrzostw Europ, które odbędą się Gruzji i Rumunii w 2023 roku (więcej o biletach piszemy TYM MIEJSCU). W piątek podopieczni Macieja Stolarczyka sensacyjnie pokonali na wyjeździe liderujących Niemców 4:0. Dziś w Krakowie czeka ich mecz z przedostatnią w tabeli Łotwą i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Wciąż zajmują trzecie miejsce, a awans uzyska tylko zwycięzca grupy. Druga drużyna zagra w barażach. 

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30, a jako spiker będzie pracował Filip Kliber, na co dzień pracownik Cracovii. – Spikerem jestem kilka razy w miesiącu po parę godzin, ale na stadionie jestem codziennie. Pracuję w Cracovii na pełen etat i dbam o wszystkie multimedia. Praca z mikrofonem to bardzo miły dodatek – mówił Kliber w materiale LoveKraków.pl dotyczącym jego pracy: