Święto biegania na Błoniach. Możesz wziąć udział nawet boso

fot. familyrun.pl

27 maja na Błoniach odbędzie się już siódma edycja KSOS FAMILY RUN. To okazja do sportowej rywalizacji, ale też doskonała rodzinna zabawa.

Sport pełni nie tylko ważną rolę w rozwoju człowieka, ma też ogromne znaczenie w kształtowaniu osobowości dzieci i młodzieży, jak również buduje więzi przyjaźni. Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. Szarych Szeregów w Krakowie, który od wielu lat kompetentnie i z ogromnym zaangażowaniem realizuje ideę upowszechniania zdrowego i aktywnego stylu życia, już po raz siódmy zaprasza do udziału w rodzinnym święcie biegania KSOS FAMILY RUN.

Co rok wydarzenie to przyciąga nie tylko rzeszę krakowskich rodzin, ale także indywidualnych miłośników tej łatwej i przyjemnej formy aktywności fizycznej. Biegacze rywalizować będą na Błoniach 27 maja, start o godz. 11.00.

Wspaniała atmosfera, radość i zdrowy duch współzawodnictwa towarzyszą uczestnikom w każdej edycji tego wyjątkowego wydarzenia, stanowiąc źródło pozytywnych sportowych emocji. Jest to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich umiejętności biegowych, ale również do aktywnego spędzenia czasu z rodziną i pogłębiania sportowej pasji. Program imprezy przewiduje Bieg Otwarty 5km, Bieg Mamy 2,5km, Bieg Taty 2,5km, Biegi Dzieci 300 – 2400m, a na koniec najradośniejszy z oferowanych przez Organizatora biegów, a jednocześnie ogromna dawka endorfin – Bieg Boso ok. 1km.

Zapisów dokonać można na stronie: http://www.familyrun.pl/.

Do biegu, gotowi, start!!!