Trener Probierz: Szkoda, że nie udało się zremisować

fot. Krzysztof Kalinowski / LoveKraków.pl

Cracovia przegrała z liderem ekstraklasy Pogonią Szczecin 0:1.

Podopieczni trenera Michała Probierza nie byli wstanie przeciwstawić się dobrze zorganizowanej grze lidera ekstraklasy. – Pogoń była pewna siebie, ale ciężko się dziwić, bo jest liderem. Wiedzieliśmy, że będzie grała agresywnie i będzie atakować, ale przeczekaliśmy trudne momenty. Zabrakło nam dobrego wyjścia do kontrataku – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Pasów.

W Szczecinie padła jedna bramka. Zdobyli ją gospodarze w 43. minucie. – Liczyliśmy, że pierwsza połowa zakończy się remisem, ale padł gol po kontrze. W drugą połowę weszliśmy dobrze. Atakowaliśmy, ale popełniliśmy kilka błędów. Zmusiliśmy Pogoń do wysiłku, dlatego szkoda, że nie udało nam się zremisować – ubolewał trener Probierz.

Czas na Puchar Polski

Zespół Pasów jest w trudnym momencie. Wraca do Krakowanie nie tylko bez punktów, ale też z serią trzech meczów bez gola, a zarazem trzech porażek. – Mecz był trudny, a boisko … masakra. W drugiej połowie graliśmy bardzo dobrze, szkoda straconej bramki. Mieliśmy swoje szanse, nie tylko ja, ale też inni. Każdy chce wygrać. Stracona bramka nie wpłynęła negatywnie na naszą grę. Szukaliśmy swoich szans, ale się nie udało. Teraz musimy się skoncentrować na meczu Pucharu Polski – tłumaczył przed klubową kamerą zawodnik Cracovii Thiago.