Udany Dzień Dziecka z Garbarnią [ZDJĘCIA]

fot. Garbarnia Kraków
1 czerwca to święto wszystkich dzieci. Tego dnia na obiektach Garbarni miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Dzień Dziecka z okazji Jubileuszu 100-lecia Garbarni.
Organizowane we współpracy z Miastem Kraków wydarzenie zgromadziło wiele dzieci, które brały udział w grach, konkursach, warsztatach i zabawach. Nie mogło zabraknąć oczywiście nagród, słodkich smakołyków oraz wizyty klubowej maskotki.

Dzień Dziecka miał charakter otwarty i mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni. Pierwsze grupy pojawiły się przy Rydlówce już o godzinie 10:00. Na dzieci czekali animatorzy i trenerzy z GOjump – Park trampolin Kraków i Fabryki Kreatywności, którzy dbali, aby tego dnia nie zabrakło dobrej zabawy oraz aktywności fizycznej. Na przygotowanych stanowiskach dzieci mogły skorzystać m.in z warsztatów balonowych i konstruktorskich.

Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z klubową maskotką – Młodym Lwem, który miał tego dnia wyjątkowo dużo pracy – wszyscy bowiem zostali obdarowani klubowym upominkiem. Malowanie twarzy, dmuchane atrakcje, słodkie upominki, gry i zabawy, sportowe konkurencje prowadzone przez trenerów Garbarni – to tylko niektóre z atrakcji przygotowane przez Klub we współpracy z Miastem Kraków.

"Dziękujemy wszystkim, którzy wtorkowy dzień spędzili razem z nami na obiektach Garbarni" – pisze klub z Ludwinowa.