Historia biegnie dalej. „Biegaj z Dalinem vol.2” już w sierpniu

„Biegaj z Dalinem vol.2” – biegowa impreza Klubu Sportowego Dalin Myślenice to propozycja dla mieszkańców Myślenic i okolic na aktywne zakończenie lata. II edycja biegu odbędzie się w ostatnią wakacyjną niedzielę 28 sierpnia.
Świętowanie 100 lat Dalinu za nami, ale historia biegnie dalej. I to dosłownie! Klub Sportowy Dalin organizuje drugą edycję biegowej imprezy “Biegaj z Dalinem”.

Tym razem oprócz biegu na 10 km, po trasie znanej biegaczom z ubiegłego roku, organizatorzy przewidzieli także krótszą, 5-kilometrową trasę dla mniej wprawionych biegaczy. Start i meta zlokalizowane będą na stadionie Dalinu, a trasa poprowadzi przez ulice Zarabia – ul. Parkową w stronę Małpiego Gaju i ul. Zdrojową w stronę Osieczan. Dla najszybszych biegaczy przewidziane są nagrody rzeczowe. Każdy z uczestników biegu otrzyma także pamiątkowy medal oraz wyjątkową biegową koszulkę.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych biegaczy, których zapraszamy na Biegi Dzieci i Młodzieży, które będą mieć miejsce przed biegiem głównym, od godz. 10:00 na stadionie Dalinu. Przeprowadzone zostaną 4 biegi dla dzieci: na 50 m dla dzieci do lat 6, na 100 m dzieci w wieku 7-9 lat, na 150 m dzieci w wieku 10-12 lat oraz na 200 m dla młodzieży w wieku 13-16 lat.

Impreza współfinansowana jest ze środków Miasta i Gminy Myślenice w ramach inicjatywy lokalnej oraz ze środków Województwa Małopolskiego. Patronat Honorowy nad biegiem po raz kolejny objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice – Pan Jarosław Szlachetka, który wręczy Puchary Burmistrza najszybszym Myśleniczanom w biegach na oba dystanse.

Zapraszamy wszystkich biegaczy zawodowców i amatorów do wspólnego sportowego świętowania. Zapisy na bieg dostępne są na stronie: https://competitions.timekeeper.pl/biegaj-z-dalinem www.dalinmyslenice.pl.

Więcej informacji o biegu:

https://www.dalinmyslenice.pl/aktualnosci/29-biegaj-z-dalinem

https://www.facebook.com/dalin.myslenice