Sponsor zostaje z Wisłą na trzy lata i rozszerza współpracę

fot. Joanna Żmijewska/Wisła Kraków
Logo CASS Construction and Steel Structures pozostanie na spodenkach pierwszego zespołu. Firma została również sponsorem akademii Wisły i wesprze nową dywizję sekcji esportowej.

Nowa umowa obowiązuje do czerwca 2024 roku. Logo sponsora będzie promowane nie tylko na strojach meczowych pierwszej drużyny, ale również na spodenkach drużyn akademii od U-7 do U-18, bowiem CASS Construction and Steel Structures został sponsorem kuźni talentów Białej Gwiazdy. Wesprze także nową dywizję sekcji esportowej, o której klub ma poinformować w innym terminie.

– To jest partnerstwo wielowymiarowe, zwiększa się zaangażowanie, bo zwiększają się pola współpracy. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że spółka i prezes ufają Wiśle Kraków. Klub jest oparty na lojalności i wieloletnich partnerstwach – mówi Maciej Bałaziński, wiceprezes Wisły.

Współpraca Białej Gwiazdy ze sponsorem rozpoczęła się w maju 2020 roku, gdy partner ufundował piłkarzom zgrupowanie w Arłamowie. Prezes CASS zdradził, że z zarządem klubu poznał go Ludwik Miętta-Mikołajewicz, wieloletni prezes Towarzystwa Sportowego, a także działacz piłkarskiej spółki.

– Zaiskrzyło między nami i tak iskrzy do dzisiaj – podkreśla Grzegorz Krupa.

CASS Construction and Steel Structures jest również sponsorem jubileuszu 115-lecia klubu z ulicy Reymonta i utworzyło tymczasową strefę kibica przed stadionem (na czas budowy sklepu i nowej strefy w narożniku od strony ulicy Reymonta).


comments powered by Disqus