Pięć bramek w małych derbach. Wisła lepsza od Cracovii

15 września o godzinie 13 na stadionie Wisły odbędzie się spotkanie ósmej kolejki grupy zachodniej małopolskiej IV ligi. Plasująca się w środku stawki rezerwy Wisły (12 punktów) podejmą lidera - Cracovię II (21 punktów). Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.
14:50
KONIEC MECZU. Pierwsza porazka rezerw Cracovii w IV lidze. Wisła na swoim boisku pokonała zespół z ulicy Kałuży 3:2. Pasy pozostają liderem, Biała Gwiazda awansowała w tabeli.

14:46
Sędzia doliczył cztery minuty.  Faulowany gracz Wisły i kartka dla Kruppy.
14:37
Zmiana w Wiśle. Szymon Nocoń zmienia Przemysława Zdybowicza.
14:36
Wiślacy nie radzą sobie z Rakoczym. Kolejny faul na młodym zawodniku, tym razem w środku pola. Kartka dla Bentkowskiego.
14:34
GOL! 3:2. Rzut karny dla Cracovii po faulu na Michale Rakoczym (faulowany przez Jakuba Bartosza, żółta kartka dla wiślaka). Jedenastkę na gola zamienił Matheus. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 10 minut do końca.
14:32
Zmiana w zespole gości: Tomasz Bała za Michałą Ziębę (76. minuta). Wcześniej dwie kartki: Serafin Szota (Wisła) i Michał Rakoczy (Cracovia).
14:30
Brzydki mecz się zrobił. Dużo rwanej gry, fauli.
14:26
Damian Pawłowski z Wisły marnuje sytuację sam na sam.
14:22
Kartka dla kapitana Cracovii Mateusza Supryna. Jest 67. minuta spotkania. Na trybunie prasowej do Arkadiusza Głowackiego dołączył trener Wisły Maciej Stolarczyk.
14:17
Szansa dla Wisły. Wilk wyjaśnia sytuację.
14:16
Pierwsza kartka w meczu: w 61. minucie upomniany Dawid Szot (Wisła Kraków).
14:16
Indywidualna akcja Serafiny Szoty. Przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale w końcu stracił piłkę daleko od bramki Cracovii.
14:14
Trzecia zmiana w Cracovii: Michał Rakoczy za Roberta Ożóga.
14:09
W 55. minucie pierwsza zmiana w zespole Białej Gwiazdy: Kamil Bentkowski wszedł za Emmanuela Kumaha.

Na boisku wiele się nie dzieje. Wyrównane spotkanie.
14:00
Rozpoczęła się druga połowa. W Cracovii dwie zmiany: weszli Adam Malisz (za Doriana Pitułę) i Matheus (za Remigiusza Biernata). Wisła bez zmian.
13:47
PRZERWA. Cracovią pierwsza strzeliła gola, ale pod koniec pierwszej połowy Wisła przycisnęła i prowadzi 3:1.
13:43
3:1!!! Wisła rozjeżdża Pasy jak walec. Teraz na listę strzelców wpisał się Kumah.
13:41
Co się odwlecze.... Wisła na prowadzeniu. W 41. minucie trafił Zdybowicz. 2:1.
13:39
2:1 dla Wisły po ładnej akcji, ale sędzia odgwizuje spalonego. Wciąż remis!
13:36
GOOOOL! I mamy remis w 37. minucie. Piękne uderzenie głową Jakuba Bartosza i Wilk bez szans.
13:35
Kolejna szansa dla Pasów. Efektowna akcja Michała Zięby kończy się uderzeniem w boczną siatkę.
13:32
GOOOOL! W 32. minucie Cracovia wychodzi na prowadzenie. Mateusza Lisa pokonuje Radosław Kruppa.
13:30
Adam Wilk znów na posterunku! Cracovia straciła piłkę na swojej połowie i Wisła ruszyła z kontra. Po podaniu Kumaha uderzał Zdybowicz.
13:19
Cracovia odpowiadziała! Kapitalnie głową uderzył Biernat, jednak fantastycznie w bramce spisał się Lis. Dobitka Wiśniewskiego ląduje w trybunach.
13:16
Trybuna nieco się zapełnia. Kibiców, którzy kupili bilety, było nieco ponad 100. Teraz doszło kilkaset osób, które brały udział w turnieju na boisku Akademii Wisły.
13:14
Mogło być 1:0 dla Wisły! Po dobrej akcji prawą stroną Jakuba Bartosza, piłka trafiła do Emmanuela Kumaha. Ghańczyk uderzył lewą nogą, ale świetnie obronił Wilk.
13:07
Strzał Remigiusza Biernata zablokowany przez zawodników gospodarzy. Po chwili sędzia odgwizduje faul
13:03
W trzeciej minucie groźne uderzenie głową Serafina Szoty. Minimalnie niecelnie
13:01
Wisła gra w czerwonych koszulkach, białych spodenkach i getrach. Cracovia cała na czarno

12:57
Piłkarze wychodzą na murawę. Z głośników płynie hymn Białej Gwiazdy. Na trybunach około 100 osób.