Rodzinne bieganie wraca po pandemii na Błonia. Ruszyły zapisy na Family Run

fot. Maciej Gądek / familyrun.pl

Po dwóch latach przerwy znów odbędzie się KSOS Family Run. Szósta odsłona biegu poprowadzi ścieżkami krakowskich Błoń w pięciu różnych kategoriach.

Rodzinne bieganie w postaci biegów mamy, taty oraz dzieci na różnych dystansach dostosowanych do wieku, gry i zabawy dla całych rodzin to oferta, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. W poprzednich edycjach na starcie stawało ponad 700 osób. Teraz bieg wraca po pandemii i 29 maja znów zgromadzi rodziny na krakowskich Błoniach.

Boso, z mamami, albo piątka

Organizatorzy proponują w tym roku biegi w pięciu różnych kategoriach:

  • biegu otwartym (5km),
  • biegu mamy (2,5km),
  • biegu taty (2,5km),
  • biegu dzieci (300-2400m),
  • biegu boso (ok. 1 km).

Na każdego uczestnika czeka biegowa koszulka, a na mecie pamiątkowy medal. Organizatorem biegów jest Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy.

Ruszyły zapisy

Rejestracja na zawody ruszyła w poniedziałek 9 maja i potrwa do osiągnięcia limitu uczestników. Organizatorzy przypominają - na ostatecznej liście startowej po 13 maja znajdą się osoby, które zarejestrowały się on-line, a ich opłata startowa została zaksięgowana na koncie organizatora do 16 maja. Płatność stacjonarna w biurze zawodów nie daje gwarancji pełnego pakietu startowego.

VI Family Run ruszy w niedzielę, 29 maja o godz. 11:00. Szczegółowy plan trasy dostępny będzie na stronie internetowej najpóźniej tydzień przed imprezą.

Zapisy możliwe są online – W TYM MIEJSCU.

comments powered by Disqus