Wisła Kraków czeka na nowego trenera

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Zarząd klubu Wisła Kraków podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Maciejem Stolarczykiem.

Seria fatalnych wyników sprawiła, że Wisła Kraków spadła na ostatnie miejsce w ekstraklasowej tabeli. Sytuacje ma uratować Artur Skowronek, który ma objąć stanowisko nowego szkoleniowca Białej Gwiazdy.

Jak poinformował Krzysztof Stanowski z portalu weszlo.com, o godzinie 8 odbyło się spotkanie w sprawie dalszej przyszłości trenera Stolarczyka. Jego następcą ma zostać Artur Skowronek. 37-latek dotychczas związany był między innymi ze Stalą Mielec, z którą osiągał znakomite wyniki, ale w związku z zainteresowaniem przenosinami do Ekstraklasy, we wrześniu władze zespołu z Mielca Skowronka zwolniły.

W minionych miesiącach Artur Skowronek wielokrotnie łączony był z ekstraklasowymi klubami. Na liście zespołów, które starały się pozyskać trenera były: Wisła Płock, Korona Kielce, czy Zagłębie Lubin.

Z kolei Maciej Stolarczyk swoją przygodę na ławce trenerskiej Wisły Kraków rozpoczął od meczu z Arką Gdynia w lipcu 2018 roku. Przegrane w ubiegłą sobotę spotkanie z Arką było również jego ostatnim w roli szkoleniowca Białej Gwiazdy.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne