Wygraj wyjazd na mecz Borussi. Startuje Polska Cup 2019

16 września rozpoczyna się powiatowa rywalizacja w Polska Cup 2019. Miejscem rywalizacja zawodników z powiatów krakowskiego i wielickiego będzie Małopolska Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce.

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy w wieku 8-18 lat, dla których przygotowano cztery kategorie: U-10, U-13, U-15 i U-18. Zespół składa się z bramkarza i pięciu zawodników z pola. Mecze będą trwały dwa razy po siedem minut. Wpisowe 20 złotych od osoby.

Impreza daje szanse na pokazanie się przed skautami, którzy szukają utalentowanych zawodników.

Rozgrywki odbędą się w trzech etapach – powiatowym (16-19 września), wojewódzkim (1-4 października) i ogólnopolskim (19-20 października). Zapisy trwają do 10 września. Drużynę należy zgłosić przez stronę internetową www.polskacup2019.pl.

Na zwycięzcę każdej kategorii zespół czeka wyjazd na mecz Borussi Dortmund. Ekipy z drugich i trzecich miejsc otrzymają bony na kwotę 1000 zł i 500 zł profesjonalnym piłkarskim sklepie.

"Turniej stworzyliśmy z myślą o młodych, ambitnych osobach, które chcą się wyróżnić na tle rówieśników i zacząć tworzyć swoją piłkarską przygodę. Naszą misją jest umożliwienie każdemu dziecku spełnienia piłkarskich marzeń, nie tylko poprzez wyjazd na mecz piłkarski, lecz także szansy pokazania się najlepszym piłkarskim skautom, trenerom, którzy dostrzegą twój piłkarski talent, a marzenia zamienią się w rzeczywistość” – piszą organizator Polska Cup 2019

Podczas turnieju zawodnicy mogą liczyć na doświadczonych sędziów piłkarskich, a także opiekę medyczną. Nie zabraknie nawodnienia dla zmęczonych piłkarzy.

Więcej informacji także na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1343505222482803/?active_tab=about

comments powered by Disqus