Comarch Cracovia rusza w nowy sezon! Wygraj bilety na pierwsze spotkanie

fot. GB

12-krotni mistrzowie Polski wracają do gry. 14 września,  domowym meczem z Automatyką Gdańsk hokeiści Comarch Cracovii zainaugurują nowy sezon Polskiej Hokej Ligi. Tego nie można przegapić! Na LoveKraków.pl organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć podwójnych zaproszeń na to spotkanie.

Krakowianie po zakończeniu ubiegłego sezonu dokonali kilku kluczowych zmian w składzie. Miejsce doświadczonych graczy zajęli młodzi i głodni gry zawodnicy. Sympatyków Pasów niewątpliwie szczególnie może cieszyć dołączenie do drużyny wychowanka Cracovii, Antoniego Dziurdzi. – Zmieniliśmy naszą strategię. Stawiamy teraz na młodych, ale przy tym dobrych zawodników. Młodzież będzie się jednak miała od kogo uczyć. W zespole wciąż mamy wielu ogranych hokeistów – mówi szkoleniowiec Comarch Cracovii, Rudolf Rohacek.

Ekipa z Krakowa do sezonu przystępują z hasłem: H(OK)EJ NOW! Ma to podkreślać przywiązanie do miasta Krakowa (HEJNAŁ) oraz zaznaczać fakt nadejścia czasu prawdziwej ekspansji tej pięknej dyscypliny sportu.

Nim Pasy przystąpią do sezonu, czeka je jeszcze przedsmak ligowego hitu, jakim od wielu lat są mecze z GKS-em Tychy. 12 września na lodowisku w Tychach krakowianie zmierzą się z obecnym mistrzem kraju w starciu o Superpuchar Polski.

Ceny karnetów i biletów obowiązujące na meczach Comarch Cracovii w sezonie zasadniczym 2018/19:

149 zł - karnet normalny

129 zł - karnet dla karnetowiczów z sezonu 2017/18

79 zł - karnet dla kobiet/ studencki/uczniowski/65+

14 zł - bilet normalny

5 zł - bilet dla kobiet/ studencki/uczniowski/65+

Dzieci do 12. roku życia wchodzą za darmo

KONKURS!

Do wygrania jest dziesięć podwójnych zaproszeń na spotkanie Cracovii a Automatyką w piątek, 14 września (godzina 18.30). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Po ile mistrzostw z Comarch Cracovią sięgnął trener Rudolf Rohaczek?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@lovekrakow.pl do wtorku, 11 września do godziny 18. W tytule wiadomości prosimy wpisać konkurs-hokej. Bilety wygra pierwsze dziesięć osób, które przyśle poprawne odpowiedzi.

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne