Cracovia sięgnęła po Serba

fot. Cracovia.pl

Może grać jako środkowy napastnik lub skrzydłowy, w tym roku skończy 26 lat. Cracovia będzie pierwszym zagranicznym klubem Bojana Cecaricia. Serb podpisał kontrakt obowiązujący do 2022 roku.

Ofensywny piłkarz w Krakowie był już w poniedziałek. Kiedy jego nowi koledzy trenowali na boisku ze sztuczną nawierzchnią, Cecarić i jego agenci toczyli ostatnie rozmowy w sprawie kontraktu. Później zawodnik przeszedł testy i parafował umowę.

Mierzący 190 centymetrów Serb od półtora roku grał w Spartaku Subotica. W tym czasie zaliczył 58 występów, 11 bramek i 8 asyst. Dwa gole strzelił w sześciu występach w eliminacjach do Ligi Europy. Do Pasów trafił na zasadzie transferu definitywnego.

Cecarić jest pierwszym zawodnikiem, który zimą dołączył do zespołu Michała Probierza. Wcześniej klub rozstał się z Rosjaninem Serderem Serderovem. Piłkarze wrócili do zajęć w poniedziałek, we wtorek przechodzili badania. Tylko w siłowni trenują Antonini Culina i Sergei Zenjov. Klub będzie chciał się rozstać z Chorwatem i Estończykiem.


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne