Kocierskie wyzwanie już w ten weekend!

fot. Materiały prasowe

W pierwszy październikowy weekend szarżę na Beskid Mały przypuszczą najodważniejsi z najodważniejszych śmiałków, czyli Uczestnicy Górskiego Runmageddonu Kocierz. 5 i 6 października staną oko w oko z morderczymi podbiegami i zbiegami, błotem, wodnymi przeszkodami, kapryśną aurą i najbardziej ekstremalnymi runmageddonowymi formułami.

Harmonogram

Sobotnie zmagania będą rozgrzewką przed niedzielną mordęgą. Rozpoczną się o godzinie 09:00 – wówczas na linii startu pojawią się zawodnicy serii Elite formuły Rekrut (6km +30 przeszkód), czyli Ci, który powalczą o zdobycie miejsca na podium. Od 9:30 do 12:00, w seriach co 15 minut, pobiegną Rekruci z serii Open, dla których liczyć się będzie przede wszystkim dobra zabawa i wspólne pokonywanie trasy.

O 15:30 i 15:45 wyruszą zmierzyć się z trzema kilometrami najeżonymi piętnastoma przeszkodami, Uczestnicy którzy zdecydowali się wystartować w formule Intro. W międzyczasie (09:00-11:40) w strefie KIDS powalczą najmłodsi sportowcy, którzy przeżyją fantastyczną przygodę na kilometrowej trasie z dziesięcioma przeszkodami. Młodzież zaś siłę i charakter pokaże o godzinie 14:30 w formule Junior (2km +15 przeszkód).

W ten weekend na niedzielny odpoczynek czasu nie będzie – o 6:50 na trasie pojawią się pierwsi śmiałkowie startujący w ULTRA, czyli 42 kilometrowej morderczej formule z zatrważającą liczbą 140 przeszkód! Natomiast od 7:45 do 12:15 walkę na trasie toczyć będą nie mniej odważni – Uczestnicy zapisani na formułę Hardcore (21 km +70 przeszkód).

Miasteczko

Partnerzy Runmageddonu po raz kolejny zadbają o to, by zarówno kibice i Uczestnicy, uraczeni byli jak największą ilością różnorakich atrakcji. W runmageddonowym miasteczku będzie można spróbować swoich sił nie tylko na biegu, ale także w strefie challengu „Zmierz się ze sobą”, przygotowanej przez Samsunga. Na najlepszą kobietę i najlepszego mężczyznę, którym zwis z drążka na jednej ręce niestraszny,  czeka nagroda w postaci słuchawek Galaxy Buds!

Kolejne wyzwanie przygotowała firma Smith&Brown – zgarnąć nagrody będzie można dzięki odgadnięciu tajemniczego kodu do sejfu. Przed startem warto zajrzeć na stanowisko Salomona, w którym czekać będą na chętnych buty do przetestowania na trasie. N

a mecie zagości ponownie namiot Canona, który zapewni szybki wydruk pamiątkowego zdjęcia i… kucharz zaproszony przez markę Melvit, który każdemu Uczestnikowi wręczy ciepły posiłek. W namiocie Melvitu natomiast tradycyjnie za okazaniem medalu otrzymać będzie można zdrowe przekąski. W strefie Lecha Free zaś czekać będzie piwo 0,0%. -Za gastronomię podczas eventu odpowiedzialny jest Kocierz Hotel&SPA.

Zawodnicy oraz wszyscy przybyli na event goście będą mogli skorzystać z regionalnego menu, zarówno w karczmie jak i na tarasie widokowym, gdzie dania będą wydawane nieco szybciej. Zapewniamy naprawdę dużą ilość miejsc, ale mimo to zachęcamy do integracji i dołączania do siebie podczas zajmowania stolików, tak by każdy mógł zjeść coś pysznego, zregenerować siły i porównać wrażenia z trasy! – mówi Ela Lotek, Marketing Manager Kocierz Hotel & SPA.

Runmageddon Kocierz to pierwsza w tym sezonie okazja do sprawdzenia swoich sił na górskich obszarach i ostatnia, by zdobyć medal Hardcora. Ci, którzy odbiorą statuetki Weterana będą mogli także obejrzeć wyczekiwane kurtki Weterana 2019. Szczegóły dotyczącego biegu znajdują się na stronie: http://bit.ly/2mgUD4u, tam też można dokonać zapisów na kolejne imprezy
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne