„Kolna” otwiera basen po remoncie

fot. facebook.com

Dobra wiadomość dla osób korzystających z basenu w OSiR Kolna. W końcu został podany ostateczny termin otwarcia. Zarządca ośrodka poinformował, że z pływalni będzie można korzystać już w środę, 23 stycznia. Obowiązywać zacznie też nowy cennik.

Basen był zamknięty z powodu prac remontowych. Wymienione zostało ponad 390 mkw. płytek, a także słupki startowe, armatura natryskowa i schody stalowe prowadzące na zjeżdżalnie. Mniejsze kafelki zostały zastąpione znacznie większymi, wszystko z powodów czysto sanitarnych, tłumaczył nam w listopadzie prezes Krakowskiego Klubu Kajakowego Zbigniew Miązek. Na północnej ścianie pojawił się również mozaika z logiem KKK i dwoma kajakarzami walczącymi z falami.

Ostateczne daty zakończenia prac przesuwały się przynajmniej dwukrotnie. Z racji tego „Kolna” chce wszystkim wynagrodzić czas oczekiwania. W dniu ponownego otwarcia będzie obowiązywał 50% upust na jednorazowe wejście na basen i saunę. Dodatkowo dzieci do końca ferii będą mogły korzystać z pływalni za 7 złotych.

Cennik dostępny jest TUTAJ

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Dębniki
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne