Marko Kolar zagra w Wiśle

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

22-letni chorwacki napastnik przeszedł pozytywnie testy medyczne w Wiśle i dołączy do zespołu Kiko Ramireza. Zawodnik zwiąże się z klubem dwuletnią umową. Ostatnio grał w Lokomotivie Zagrzeb. Do Krakowa trafi jako wolny zawodnik, ale Biała Gwiazda będzie musiała zapłacić ekwiwalent za jego wyszkolenie.

Paweł Brożek jest nieskuteczny, a Zdenek Ondraszek od dłuższego czasu leczy kontuzję i z napastników bramki dla krakowian strzela tylko Carlitos. Wisła postanowiła wzmocnić się Marko Kolarem, wychowankiem Dinama Zagrzeb.

Prawonożny Chorwat w tym sezonie rozegrał dla Lokomotivu sześć meczów w ekstraklasie i zaliczył asystę. W poprzednich rozgrywkach zdobył pięć goli i miał jedno kluczowe podanie w 29 spotkaniach dla Interu Zapresić. W sezonie 2015/2016 dwa razy wpisał się na listę strzelców w kwalifikacjach do Ligi Europy (w rywalizacji Lokomotivu z PAOK-iem Saloniki i Airbus UK BFC).

Prezentacja piłkarza prawdopodobnie odbędzie się w środę o godzinie 15.30, razem z przywitaniem pozyskanego w ubiegłym tygodniu Hiszpana Jesusa Imaza.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne