Wisła nie zaczyna w komplecie. Nie ma m.in. Carlitosa

Carlitos przyleci do Polski tydzień później fot. Maciej Kozina

Piłkarze Białej Gwiazdy do środy będą grupami przechodzić testy na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. We wtorek o godzinie 17 spotkają się na pierwszym wspólnym treningu. Zabraknie na nim Vullneta Bashy, Carlitosa i Tibora Halilovicia.

Halilović ma problemy ze zdrowiem i do kolegów ma dołączyć w środę. Dopiero 18 czerwca w Polsce pojawią się Basha i Carlitos. Ich nieobecność klub tłumaczy sprawami prywatnymi. Podobnie Wisła komunikowała nieobecnośc Hiszpana w lutym, a okazało się, że sprawami prywatnymi napastnika były rozmowy z potencjalnym nowym pracodawcą. Ostatecznie 28-latek nie odszedł i wywalczył koronę króla strzelców, ale teraz jest pierwszym na sprzedaż, bo klub może na nim najwięcej zarobić. Jego kontrakrt wygasa za rok.

Testy wydolnościowo-sprawnościowe w Katowicach zostały rozłożone na kilka dni. W niedzielę przebadani zostali nowi piłkarze, czyli obrońca Marcin Grabowski, bramkarz Mateusz Lis i skrzydłowy Asmir Suljić, a także golkiper drużyny Centralnej Ligi Juniorów Kamil Broda.

Biała Gwiazda do rozgrywek będzie się przygotowywać w Myślenicach. Pierwszy sparing zagra dopiero 23 czerwca z MKS-em Babia Góra Sucha Beskidzka.


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne