Bądź fit po Wielkanocy! 16 kwietnia maraton fitness

W lutym ruszyła trzecia edycja akcji „Kraków w formie”. 7. Bieg Walentynkowy był dobrym momentem na rozpoczęcie lub przynajmniej zaplanowanie aktywności sportowych na ten rok. W kwietniu w małej hali TAURON Areny Kraków odbędzie się Maraton Fitness. Już dziś pobierz bezpłatny bilet!

W dobry nastrój uczestników wprowadzi energiczny taniec. Następnie odbędą się trzy godzinne treningi. Między nimi, w ramach 15-minutowych przerw, będzie można odpocząć przy muzyce granej przez DJ-a. Zabierz ze sobą znajomych i zacznij ćwiczyć! Widzimy się w małej hali TAURON Areny Kraków – w niedzielę, 16 kwietnia. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10.00, oficjalny start maratonu – godz. 11.00.

Wyjątkowe wydarzenie poprowadzą:

Dominika Waksmundzka – fitness coach z 8-letnim doświadczeniem w branży fitness, właścicielka klubu Forma na lata,

Patrycja Tarasiuk – instruktorka zajęć Strong Nation i prezenterka na maratonach Zumba Fitness,

Anna Jędruch – trenerka zajęć Body&Mind.

– Maraton Fitness jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zapraszamy osoby pracujące, rodziców, studentów, a także młodzież za zgodą opiekuna. Średnia wieku na imprezie sportowej to od 20 roku życia do nawet 60+. Tak naprawdę nie ma znaczenia ile masz lat, ważne jest to, aby aktywnie spędzić czas i świetnie się bawić – podkreśla Dominika Waksmundzka.

Specjalnie dla „Kraków w formie” przygotowano bezpłatne wejściówki na wydarzenie, które możesz już dziś pobrać w TYM MIEJSCU. Potwierdzenie uczestnictwa, wraz z biletem, otrzymasz w wiadomości e-mail. Pamiętaj o zabraniu ze sobą wygodnego stroju i obuwia na zmianę oraz  swojej maty do ćwiczeń i ręcznika. Istnieje możliwość przyjechania samochodem i zaparkowania na parkingu naziemnym TAURON Areny Kraków.

Maraton Fitness jest cześcią dużego projektu miejskiego „Kraków w formie”. Celem kampanii sportowo-rekreacyjnej jest edukowanie, motywowanie do uprawiania sportu i organizowanie wydarzeń dla krakowian.