Igrzyskowy Bieg Nocny. Zapisy internetowe przedłużone do 17 kwietnia

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Zapisy internetowe do Igrzyskowego Biegu Nocnego na 10 km, który odbędzie się w wieczór poprzedzający 20. Cracovia Maraton, zostały przedłużone do 17 kwietnia włącznie.

Igrzyskowy Bieg Nocny rozpocznie się w sobotę (22 kwietnia) o godz. 21:30. Uczestnicy biegu wystartują i zafiniszują tam, gdzie maratończycy – na Rynku Głównym. Po drodze napotkają wiele zabytków, znanych z trasy krakowskiego maratonu.

Poza Rynkiem Głównym z Sukiennicami czy kościołem Mariackim, będą też mieć w zasięgu wzroku Wawel i historyczne budowle sakralne. Uczestnicy imprezy przebiegną także obok Barbakanu czy Bramy Floriańskiej.

Zapisy internetowe przedłużone

W Igrzyskowym Biegu Nocnym na 10 km mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Czas na pokonanie trasy to 1,5 godziny. Limit startujących wynosi 6000 zawodników, jednak organizator zastrzega sobie prawo do jego zmiany.

Zapisy internetowe, przedłużone do 17 kwietnia (poniedziałek) włącznie, prowadzone są TUTAJ. Przed rejestracją należy zapoznać się z regulaminem biegu. Opłata startowa wynosi 90 złotych (do 17 kwietnia) lub 130 złotych (21-22 kwietnia w biurze zawodów w przypadku niewyczerpania limitu startujących).

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w holu pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20.