„Owca” i „pashaBiceps” zawalczą w Tauron Arenie

fot. materiały prasowe

5 lutego w czyżyńskiej hali odbędzie się gala HIGH League. To kolejna konfederacja MMA, organizująca walki znanych osób z Internetu.

Organizatorzy gali dawkują informacje. Jakiś czas temu zapowiedzieli, że do klatki wejdzie legenda polskiego e-sportu, czyli Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Do tej pory zawodnik kojarzył się głównie z rozgrywkami w Counter-Strike i treningów kulturystycznych.

Jarosław Jarząbkowski do swojego pierwszego występu przygotowuje się w klubie WCA Fight Team, pod okiem Anzora Ażijewa.

Jego przeciwnikiem będzie Michał Owczarzak, znany jako „Owca”, jeden z członków ekipy „Warszawski koks”. – To ogromny, biały Hulk. Jest strasznie agresywny – określił swojego konkurenta Jarząbkowski.

Owczarz nagrał odcinek z pierwszego treningu. Opowiedział też trochę o swoim nastawieniu przed walką i czego potrzebuje.

Podczas gali HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

comments powered by Disqus