Problemy rodzinne kapitana Cracovii. Zieliński: Widać, że Sergiu o tym myśli

fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl
Andreea Hanca, żona kapitana Cracovii, ma problemy ze zdrowiem. Trener Jacek Zieliński podkreśla, że w tym momencie nie ma mowy o tym, by Rumun odszedł z klubu, ale trudno przesądzać, jak sprawa się rozwinie.

Rumun i jego małżonka mają dwójkę dzieci. W ostatnich miesiącach w mediach społecznościowych nie kryli swojej radości, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Teraz pojawiły się informacje o problemach zdrowotych Andrei, która w sobotę wylatuje do Bukaresztu, gdzie będzie pod opieką lekarzy.

Problemy rodzinne wpływają na zawodnika

– Widać, że Sergiu o tym myśli, ma to wpływ na jego zachowanie. To normalne. Mam nadzieję, że sprawa znajdzie dobry koniec. Nie chcielibyśmy się go pozbywać, jednak trudno dziś mówić jak to się rozwinie – tłumaczy trener Cracovii, pytany o doniesienia rumuńskich mediów, że piłkarz chce odejść z Cracovii.

Szkoleniowiec  podkreśla, że każdy stawia rodzinę na pierwszym miejscu. On ostatnio też nie może skupić się wyłącznie na pracy, bo jego młodszy syn, dziennikarz Tomasz Zieliński, poinformował publicznie, że zdiagnozowano u niego chłoniaka i czeka go co najmniej półroczna chemioterapia.

Hanca jedzie do Zabrza, dwie niewiadome

Wracając do Sergiu Hanki, to mimo problemów rodzinnych, znajdzie się on w kadrze na poniedziałkowy mecz 1. kolejki z Górnikiem Zabrze.

– Sergiu jest przygotowany do gry, biorę go pod uwagę przy ustalaniu wyjściowego składu – zapewnia Zieliński.

Pod znakiem zapytania stoją za to występy Jewhena Konoplianki i Michala Siplaka, którzy zmagają się z drobnymi urazami.