Renovo Tennis Cup za nami [Relacja]

fot. Tomasz Hyla
19 marca na kortach Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego odbył się  turniej z serii Tennis 10 „Renovo Tennis Cup”. W zawodach wzięło udział 20 zawodniczek i zawodników z różnych zakątków kraju.

Dominowali oczywiście tenisiści z Krakowa, ale była również grupka z Dobczyc, a nawet z Łodzi. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych. Pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie, mecze były pełne emocji i ciekawych wymian. Zgodnie z celem turniejów organizowanych przez krakowski ośrodek, zawodnicy mieli okazję zagrać przynajmniej kilka spotkań, tak aby wszyscy uczestnicy mogli zebrać cenne doświadczenie i spędzić jak najwięcej czasu na korcie. Przypomnijmy, że Krakowski Szkolny Ośrodek już od 2 lat organizuje cykliczne, kwartalne turnieje tenisowe, które cieszą się ogromną popularności wśród najmłodszych mieszkańców Krakowa. Nowoczesne obiekty wewnętrzne, jak i nowopowstałe obiekty zewnętrzne typu hard court są doskonałym miejscem na aktywność tenisową.

Jak zawsze na grających czekały atrakcyjne nagrody, ufundowane przez partnerów imprezy m.in. Fundację Renovo, która wspiera rodziny znajdujące w ciężkich sytuacjach życiowych. W tym momencie Fundacja prowadzi zbiórkę pieniędzy dla rodziny Gołąb, która pomimo nieuleczalnej choroby Pana Mariana próbuje dokończyć budowę domu, aby sześcioosobowa rodzina mogła żyć w godnych warunkach. Zachęcamy do wsparcia zbiórki poprzez https://zrzutka.pl/yj364v. Fundację można również wesprzeć poprzez przekazanie 1% z rocznego rozliczenia podatku.

Kolejnymi partnerami naszego turnieju był producent fotowoltaiki firma Resurgo oraz Klaudia Zając – doradca na krakowskim rynku mieszkaniowym, która od 8 lat skutecznie zajmuje się sprzedażą i wynajmem nieruchomości.

Zawodnicy na podium otrzymali efektowne puchary oraz cenne nagrody rzeczowe. Co ważne nikt nie wracał z pustymi rękoma. Każdy otrzymał dyplom, medal za walkę oraz nagrody rzeczowe.

Po niesłychanie emocjonujących pojedynkach, w kategorii pomarańczowej zwyciężył Mikołaj Gawlik. W kategorii zielonej wśród dziewczynek najlepsza okazała się Pola Konik, a u chłopców Kacper Rojewski.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwała pomoc medyczna firmy MELMED, która spieszyła z pomocą w razie drobnych urazów zawodników.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za tak liczny udział, ciepłe słowa o organizacji Turnieju  i oczywiście już teraz ZAPRASZAMY na kolejne edycje Turnieju.

Miejsca na podium:

Kategoria Pomarańczowa

1.     Gawlik Mikołaj

2.     Ptasiński Sebastian

3.     Golec Jan

Kategoria Zielona dziewczyny

1.     Konik Pola

2.     Żurowska - Kułach Zofia

3.     Kaczmarczyk Agata

Kategoria Zielona chłopcy

1.     Rojewski Kacper

2.     Miarka Leon

3.     Maciejewski Leo


PARTNERZY


comments powered by Disqus