Fitness Platinium otworzy cztery kluby

fot. Materiały prasowe

Właściciel sieci klubów Fitness Platinium ogłosił, że w poniedziałek zamierza otworzyć cztery kluby: przy ul. Aleksandry 11, alei Pokoju 16, ul. Zachodniej 27 i przy Reymonta 22a. Na jakich zasadach będą działać?

Od ponad miesiąca siłownie i kluby fitness są zamknięte. Na razie nie wiadomo, kiedy mogą zostać ponownie otwarte. Strona rządowa nie przedstawiła też żadnych konkretów, aby branży pomóc. We wtorek na sejmowej komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki padło stwierdzenie, że jakikolwiek środki mogłyby zostać uruchomione dopiero w styczniu.

Nie dziwi więc fakt, że właściciele korzystają z furtki, jaką dopuszcza prawo. Zgodnie z rozporządzeniem w klubach sportowych mogą trenować osoby przygotowujące się do zawodów sportowych i te uprawiające sport w ramach współzawodnictwa.

Fitness Platnium ogłosiło np. zawody w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Dla zwycięzców są również przewidziane nagrody.

Firma zastrzega, że aby móc korzystać z obiektów, trzeba się zapisać (można to zrobić już dziś). Będzie można płacić od wejścia, odmrozić karnet lub skorzystać z kart i programów partnerskich.

Kluby będą otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 23:00. W soboty i niedziele w godz. 8:00 – 20:00. Fitness Platinium Aleja Pokoju 16 w weekendy będzie otwarty w godz. 8:00 – 22:00.

Na potrzeby dezynfekcji powierzchni i wentylacji pomieszczeń w tygodniu w godzinach 14:30 – 15:00 oraz w weekendy w godzinach 14:00 – 14:30 kluby zostaną wyłączone z użytku.

 

comments powered by Disqus