Loty na quadach, salta na rowerach i ewolucje na motocyklach po raz pierwszy w Tauron Arenie [ZDJĘCIA]

fot. materiały prasowe

17 lutego w Krakowie odbędzie się Freestyle Heroes. Organizatorzy zapowiadają dwugodzinny spektakl, łączący pokaz niezwykłych umiejętności, odwagi i sportowej brawury, z muzyką, grą świateł oraz elementami pirotechniki.

To już szósta edycja wydarzenia, ale pierwsza zorganizowana w Krakowie. – Freestyle Heroes to światowej klasy widowisko w sportach akcji. Na jednym wydarzeniu zobaczycie 25 zawodników na BMX-ach, rowerach MTB, hulajnogach, rolkach, motocyklach FMX i quadach. To będzie elektryzujący pokaz, na który złożą się skoki na wysokość trzeciego piętra i dystans 25 metrów. Do tego akcje specjalne: ewolucje na trzykołowcu, tandemie BMX oraz triki które w Polsce nigdy nie były wykonywane – zapowiada Wojciech Tandeck, organizator imprezy.

Freestyle Heroes w Krakowie

W Tauron Arenie swoimi umiejętnościami pochwalą się gwiazdy z Europy, ale Freestyle Heroes ma przede wszystkim promować polskich zawodników, którzy bardzo często są bardziej znani na świecie niż w kraju. – Bracia Godziek, Bartek Oskroba czy Tomek Przybylik to wielkie nazwiska sceny międzynarodowej. Razem z nimi gwarantujemy maksymalną dawkę emocji – podkreśla Tandeck.

Z każdym z uczestników będzie można się spotkać, przybić piątkę i porozmawiać podczas zaplanowanego przed głównym wydarzeniem pit party. To praktyka znana w sportach motorowych, dająca możliwość bezpośredniego kontaktu kibica ze sportowcem. W Tauron Arenie taka okazja będzie w dzień zawodów, 17 lutego, od godziny 17 do 18 na płycie głównej.

Aktualności

Pokaż więcej