Małe i duże zmiany w Cracovii

fot. Cracovia.pl
W czasie niedzielnego meczu ze Śląskiem Wrocław na stadionie Pasów zadebiutuje nowa strefa VIP. Zmiany zaszły także w ubiorze piłkarzy, a konkretnie na wyjazdowych czarnych strojach.

Cracovia rozpoczęła sezon od meczu w Łęcznej, gdzie zremisowała z Górnikiem 1:1 po bramce Marcosa Alvareza. Gospodarze wystąpili w zielonych koszulkach i getrach oraz czarnych spodenkach, więc krakowianie mogli założyć swoje podstawowe biało-czerwone trykoty. Pierwsze komplety drużyn nie zawsze jednak udaje się pogodzić, więc kluby mają trzy wersje strojów. Alternatywą pasiastej koszulki jest w Cracovii kolor czarny.

Kołnierzyk i odrobina szarości

Wyjazdowe stroje zespołu Michała Probierza przeszły lifting. Koszulka ma teraz kołnierzyk, a do dotychczasowego designu dołączone zostały również elementy szarości, które urozmaicają wygląd stroju.  

"Zmianie uległa także technologia, na bazie której wykonane zostały koszulki wyjazdowe zawodników. Ich przód został wykonany według najnowszej siateczki technologicznej, która układa się w charakterystyczny wzór" – poinformował pięciokrotny mistrz Polski.

Fot. Cracovia.pl
Fot. Cracovia.pl


Strefa VIP w nowej odsłonie

Dużo większą metamorfozę przeszła strefa VIP. Podczas meczu ligowego miejsce dla bardziej wymagających kibiców zadebiutuje już w najbliższą niedzielę, podczas spotkania ze Śląskiem Wrocław (początek o godz. 17.30). W ubiegły weekend mogli z niej skorzystać piłkarze z rodzinami, partnerzy klubu i sponsorzy. Otwarcie strefy poprzedził mecz towarzyski, w którym drużyna sponsorów zdołała pokonać zespół złożony z pracowników Cracovii 4:2.

Fot. Cracovia.pl
Fot. Cracovia.pl