Odliczaj dni z jubileuszowym kalendarzem Garbarni! [KONKURS]

Zdjęcie z sesji do kalendarza fot. Garbarnia Kraków

W tym roku RKS Garbarnia Kraków świętuje 100-lecie! Z tej okazji klub z ulicy Rydlówka i redakcja LoveKraków.pl przygotowały konkurs, w którym do wygrania są dwa wyjątkowe kalendarze na 2021 rok.

Jest to pierwszy gadżet z limitowanej kolekcji 100-lecia Garbarni. Jubileuszowy kalendarz został wykonany w oparciu o sesję zdjęciową zawodników pierwszej drużyny Brązowych i zespołów młodzieżowych, stylizowaną na okres największych sukcesów klubu. Ujęcia zostały wykonane m.in. na terenie Podgórza, podkreślając 100-letnią tożsamość Garbarni z tą częścią Krakowa.

Choć za nami już ponad miesiąc 2021 roku, wciąż możecie odliczać dni do ważnych dla Was i Garbarni rocznic z wyjątkowym kalendarzem w formacie A3, który składa się z kilkunastu kart. Został on wykonany z dbałością o każdy detal, na matowym papierze o gramaturze 250 g. Każdy miesiąc znajduje się na osobnej karcie, a ostatnia strona poświęcona jest mistrzowskiej drużynie Brązowych z 1931 roku.

Wystarczy, że poprawnie odpowiecie na pytanie i będziecie mieli nieco szczęścia. Kalendarz otrzymają dwie osoby, które jako pierwsze prześlą poprawną odpowiedź na adres konkurs@lovekrakow.pl.

Pytanie brzmi: W 1932 roku Garbarnia rozegrała aż dziewięć spotkań międzynarodowych. Jaki wynik osiągnęła z Bayernem Monachium?

Przyjmowanie odpowiedzi zakończymy 4 lutego o godzinie 12. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo i wskażemy zasady odbioru nagrody.