Pomaganie buduje. Z Podłęża ruszy „Peleton Dobra”

fot. pixabay.com

18 maja w Podłężu pod Krakowem rozegrane zostaną I Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym branży budowlanej, które będą okazją do pomagania. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja.

Firma Smay i Tomasz Marczyński, były znakomity kolarz, postanowili zjednoczyć branżę budowlaną na rzecz pomocy potrzebującym. A wszystko to w sportowej atmosferze. – Zachęcamy do udziału w wyścigu wszystkich członków branży budowlanej. Wystarczy wpłacić cegiełkę na rzecz potrzebujących. Cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Rodziny Maj im. Piotra Maja – mówi Agata Gibek, koordynatorka projektu.Ambasadorami wyścigu zostali:

- Tomasz Marczyński, czterokrotny mistrz Polski w kolarstwie szosowym, zwycięzca dwóch etapów wyścigu Vuelta Espana

- Czesław Lang, wicemistrz olimpijski i dwukrotny medalista szossowych mistrzostw świata, organizator Tour de Pologne

- Rafał Sonik, przedsiębiorca, zwycięzca rajdu Dakar, 10-krotny zdobywca Pucharu Świata FIM

- Jakub Colin Brzeziński, rajdowy mistrz Polski 2019, 2021

- Bartłomiej Ostałowski, kierowca rajdowy, samochód prowadzi stopą, rekordzista Guinnessa w drifcie.

Pomaganie buduje również relacje biznesowe. – W biznesie, jak w życiu osobistym, budowanie relacji opartych na wzajemnym wsparciu może przynosić długotrwałe korzyści, w tym lojalność klientów, partnerstwa strategicznego i większą efektywność w pracy zespołowej. Pomaganie buduje, a wszystko zaczyna się od spotkania właściwych osób. Przyjdź i nawiąż wartościowe relacje biznesowe w sportowej atmosferze. Wydarzenie uświetni power speech Rafała Sonika, zwycięzcy Rajdu Dakar i filantropa odznaczonego za swoje osiągnięcia Krzyżem Zasługi. To jedyny taki networking – mówi Marzena Maj, prezes Fundacji Rodziny Maj.

Wieczorna gala charytatywna będzie połączona z licytacją rzeczy wyjątkowych.