Prezes Galeco w zarządzie Garbarni

Szczepan Buryło (w środku) w swojej firmie fot. Galeco.pl
Szczepan Buryło, prezes firmy z siedzibą w Balicach, która zajmuje się produkcją rynien, uzupełnił nowy skład zarządu drugoligowca.

Buryło wszedł w skład zarządu Garbarni 1 września. Chcieliśmy go zapytać o jego działalność w krakowskim klubie, ale odmówił komentarza. – To prywatna inicjatywa pan Szczepana, niezwiązana z działalniami biznesowymi, dlatego nie można tego łączyć z Galeco. Pan Buryło nie chce udzielać wywiadów na ten temat – poinformował LoveKraków.pl Artur Klich z agencji PR, która obsługuje firmę Galeco.

W przeszłości firma w Balic wspierała młodzieżowe drużyny Garbarni Kraków. W sezonie 2018/2019 była sponsorem klubu, a jej logotyp pojawił się m. in. na koszulkach zawodników, którzy występowali w I lidze.


Buryło został siódmym członkiem nowego zarządu na kadencję 2020-2024. Walne zgromadzenie członków odbyło się w ubiegłym tygodniu i wybrało na nowego prezesa Grzegorza Bartosza. We władzach klubu znaleźli się również Stanisław Śliwa, Paweł Ciszek, Marcin Ciszek, Krzysztof Szopa i Bogdan Liszka.